Aliter Technologies

Prečo si vybrať práve Aliter Technologies?

Sme spoločnosť s víziou a jasnými cieľmi.

Naším cieľom je vybudovať spoločnosť, kde zamestnanci budú hrdí, že pre ňu pracujú a ľudia na Slovensku hrdí, že vznikla v ich krajine.

Dávame šancu mladým!

Poznáte to, ste vysokoškoláci, či absolventi a všade od vás pred nástupom do práce žiadajú niekedy až 5-ročnú prax? Nevadí, s projektom Aliter Inkubátor to zvládnete! A čo viac, ak sa vám bude u nás páčiť a budete spokojní vy aj my, môžete plynule prejsť z pozície trainee na pozíciu riadneho zamestnanca na skrátený alebo plný úväzok.

Cieľom projektu Aliter Inkubátor je umožniť študentom a absolventom univerzitného štúdia prijateľným spôsobom vstúpiť do profesijného sveta. Zoznámte sa s fungovaním spoločnosti, jej procesmi a postupmi a nazbierajte skúsenosti. U nás sa môžete bez strachu pýtať, ako veci v praxi prebiehajú.

V Aliter Technologies dostanete možnosť pracovať na kvalifikovaných pozíciách podľa vašich preferencií a štúdia, akými sú projektové riadenie, obchodná a technická činnosť, analýza, programovanie, či back-office. Počas stáže máte priestor ukázať svoje vedomosti, obchodného ducha a nazrieť do zákulisia príprav a realizácie veľkých a jedinečných projektov.

Program, a teda aj vaša PLATENÁ stáž bude trvať 12 mesiacov a po jeho úspešnom absolvovaní sa môžete stať súčasťou tímu Aliter Technologies a dostať pracovnú zmluvu a zaujímavé finančné ohodnotenie.

Viac

Máme výsledky.

Vďaka nášmu úsiliu a tvrdej práci sa nám podarilo vyhrať viacero jedinečných slovenských, ale aj nadnárodných tendrov. S NATO sme uzavreli už viac ako 25 kontraktov a úspešne dodávame aj pre lídrov v oblasti obrannej a leteckej techniky, ako sú Airbus, BAE Systems, Ericsson, či General Dynamics. Popri týchto dodávkach sme zrealizovali kontrakt aj v Kanade pre Ministerstvo obrany.

Nevenujeme sa však len oblasti obrannej a leteckej techniky, ale aj oblasti cloudu a cloudových riešení. Ide predovšetkým o automatizáciu a bezpečnosť v zdieľanom prostredí cloudu. Medzi našich klientov patrí aj Ministerstvo financií SR, Ministerstvo vnútra SR, či Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES).

Zapojili sme sa aj do projektu elektrickej mobility, kde sme tvorcom koncepčného návrhu technickej infraštruktúry vozidiel, nabíjacích staníc a celkovej komunikačnej logiky systému. Celú túto oblasť zároveň realizačne zastrešujeme.

Celkovo máme za sebou viac ako 300 projektov (NATO, záchranári, ochrana hranice, špeciálne jednotky, nadnárodné projekty v oblasti zberu a spracovania spravodajských informácií).

Máme pekné moderné priestory.

Aj vzhľadom na to, že naša spoločnosť sa rozrástla a my sme chceli našim zamestnancom poskytnúť komfortné a vyhovujúce pracovné podmienky a dostatok priestoru na prácu aj relax zároveň, sme priestory rozšírili a zrekonštruovali a čakajú možno práve na teba.

O tom, že naše priestory zaujali, svedčí aj fakt, že sme sa v súťaži Office roka 2019 prebojovali medzi finalistov. Chcete ich vidieť? Prejdite nižšie na stránke, kde nájdete fotky nášho officu alebo kliknite sem.

Radi chodíte do práce na bicykli, kolobežke alebo kolieskových korčuliach? Máme pre vás super správu! V rámci priestorov Trade Centra je pre zamestnancov – a teda, aj pre vás – k dispozícii uzamykateľné stojisko, kde si môžete bezpečne odložiť svoj bicykel alebo kolobežku. Naši zamestnanci majú zároveň k dispozícii šatňu na prezliekanie a odkladanie vecí.

Sme slovenská firma, no pôsobíme medzinárodne.

Nepôsobíme len na slovenskom trhu, ale aj na medzinárodnom. Naši klienti pochádzajú ako zo súkromného, tak aj verejného sektora. Máme široké portfólio produktov, riešení a služieb. Venujeme sa výrobe hardvéru, vývoju softvéru a takisto sa venujeme spin-off projektom.

OFFICE

Finalista Office roka

V roku 2019 sme sa rozšírili o nové priestory a zmodernizovali sme tie súčasné. Rozšírili sme priestory nielen o nové zasadačky, ale aj kancelárie. Aj to vám pomôže cítiť sa v pracovnom prostredí komfortne a príjemne. Zaviedli sme aj chill-out zónu so šípkami, kde sa môžete odreagovať pri hre, či prediskutovať (ne)pracovné témy pri šálke kávy.
BENEFITY

Benefity

K práci ponúkame viacero benefitov.
Aliter Technologies
Flexibilná pracovná doba
Aliter Technologies
Multisport karta
Aliter Technologies
Home Office
Aliter Technologies
Teambuildingy
Aliter Technologies
Vzdelávanie
Aliter Technologies
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Aliter Technologies
No dresscode
Aliter Technologies
Príspevok pri uzavretí manželstva
Aliter Technologies
Referral príspevok
Aliter Technologies
Moderné priestory
PROSTREDIE

Pracovné prostredie

V roku 2019 sme sa rozšírili o nové priestory a zmodernizovali sme tie súčasné. Rozšírili sme priestory nielen o nové zasadačky, ale aj kancelárie. Aj to ti pomôže cítiť sa v pracovnom prostredí komfortne a príjemne. Zaviedli sme aj chill-out zónu so šípkami, kde sa môžeš odreagovať pri hre, či prediskutovať (ne)pracovné témy pri šálke kávy.
POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.
Elektrotechnik
Bratislava
HR manažér/-ka
Bratislava
IT konzultant – systémový administrátor pre Microsoft produkty
Bratislava
Architekt (dátové centrá, cloud technológie)
Bratislava
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – HW developer UAV
Kováčska, Dunajská Lužná, Slovensko
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – UAV Developer C/C++ trainee
Kováčska, Dunajská Lužná, Slovensko
Account manager (IT projekty)
Bratislava
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Business analytik trainee
Bratislava
Projektový manažér
Bratislava
Supervízor Cabling and Installation
Bratislava
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor–Software dizajnér trainee
Liptovský Mikuláš
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor–Hardware dizajnér trainee
Liptovský Mikuláš
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor
Bratislava