Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Sales support trainee

plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Aliter Technologies
Plat
*od 800 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Chcel by si pracovať pre jednu z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v strednej Európe?
• Máš rád výzvy a chcel by si svoju kariéru odštartovať niekde, kde vedia ako rozpoznať a následne rozvíjať tvoj talent?
• Si študentom 4. alebo 5. ročníka na VŠ, ktorý je precízny a má zmysel pre detail?
• Rozmýšľaš inak ako ostatní a hľadáš miesto, kde by to vedeli oceniť?

Ak si odpovedal aspoň trikrát áno, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Náplň práce:
- administratívna podpora oddelenia
- vypracovávanie cenových ponúk na základe požiadaviek zákazníkov
- vypracovávanie rozpočtov
- administratívna kontrola dokumentov
- tvorba a spracovávanie objednávok
- zadávanie údajov do interného systému

Hľadáme stážistov, ktorí by si chceli počas dvanástich mesiacov vyskúšať prácu na obchodnom oddelení. Budeš mať priestor ukázať svoje zručnosti, vedomosti, obchodného ducha, dôslednosť a kreativitu. Práca je možná na polovičný aj plný úväzok.
Kandidátom v Aliter Inkubátore ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia.

U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní na obchodnom oddelení spoločnosti a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách.

V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v oblasti, kde preukážeš najväčšiu šikovnosť a pridanú hodnotu.

Iné výhody:
- získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- hodnotenie od mentora
- osvedčenie o absolvovaní stáže
Požiadavky na zamestnanca
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
- Ekonomického smeru výhodou

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa:
- Áno
- motivácia
- chuť učiť sa
- tímový hráč
- logické a analytické myslenie
- kreativita
- dôslednosť
- aktivita a samostatnosť
* Základná mzda 800 EUR/mesiac pri plnom úväzku, v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.
V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis e-mailom na hr@aliter.com. Vyhradzujme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. So zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Súčasťou vstupných pohovorov sú testy.

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.
IT konzultant – Systémový administrátor
IT konzultant – DevOps, kontinuálna integrácia a nasadzovanie
Bratislava
IT tester
Bratislava
Senior Business analytik
Bratislava
Solution Architect
Bratislava
Operátor Helpdesk
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Project management trainee
Bratislava
IT Account manager
Bratislava
Sales support specialist
Bratislava
Product manager pre cloudové služby
Marketingový špecialista junior a.k.a. marketing GURU v zácviku
Bratislava
Special Systems Sales Manager
Bratislava
Technologický konzultant-radarové technológie
Bratislava
Technologický konzultant-špeciálne SW aplikácie
Bratislava/Trenčín
HW dizajnér
Bratislava
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor
Bratislava
Cyber Security Strategist- Acting as CISO