Aliter Technologies

Backend developer

Termín nástupu:
ASAP
Aliter Technologies
Plat
* od 2500 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vývoj Java aplikácií
- participácia na architektúre riešenia
- analýza kódu/softvéru a odstraňovanie funkčných nedostatkov softvéru
- tvorba unit a integračných testov
- implementácia riešenia tak, aby spĺňalo požiadavky v oblasti škálovateľnosti, dostupnosti, výkonu a bezpečnosti
- spolupráca s developermi, analytikmi, testermi, devops v agilnom tíme
- práca so zaujímavými, modernými, "industry proven" technológiami, architektúrou a procesmi
- prebratie zodpovednosti za časť riešenia
- vedenie juniornejších členov teamu
- flexibilná pracovná doba
- prístup k novým technológiám
- možnosť sebarealizácie
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- práca v dynamickom tíme
Požiadavky na zamestnanca
Must-have:
- minimálne 4 roky skúseností s analýzou a návrhom aplikácií
- minimálne 5 rokov vývoj Spring alebo JEE
- skúsenosti s databázami a znalosť SQL
- chcieť napredovať a učiť sa

Výhodou:
- skúsenosti s technológiami REST/SOAP, JSON/XML
- skúsenosti s GraphQl
- skúsenosti s Docker
- skúsenosti s Kubernetes
- skúsenosti s Prometheus, Grafana, Loki
- skúsenosti s JUnit a Mockito
- skúsenosti so spring stackom (spring cloud, spring data, spring kafka, spring security, spring actuator)
- skúsenosti s niektorým z repository systémov (Git/SVN,...)
- skúsenosti s používaním project track-ovacích nástrojov (napr. JIRA, Confluence, ...)
- skúsenosti s databázami
- skúsenosti s microservice architektúrou a konceptami
- skúsenosti s JMS, Apache kafka
- skúsenosti s AWS, Azure
- skúsenosti s CI/CD (Continuous Integration / Continuous Delivery)
- skúsenosti s agilným spôsobom SW vývoj

- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz:
- typ B

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Min. počet rokov praxe:
- 4 roky
* Základná mzda od 2 500 EUR/mesiac v závislosti od Vašich skúseností + zaujímavá variabilná zložka

POZICE

Otevřené pozice:

Hledáme ty nejlepší zdroje na trhu. V současnosti nemáme otevřené žádné pozice kromě těch, které jsou zveřejněny na naší slovenské webstránce. Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a jste ochoten udělat o krok více než ostatní, kontaktujte nás, i když neinzerujeme žádnou pozici.
Program ročnej platenej stáže – HW junior dizajnér (elektronika, elektrotechnika)
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Project management/Business analyst trainee
IT konzultant – DevOps, kontinuálna integrácia a nasadzovanie
Bratislava
Fullstack javascript developer
Bratislava
Frontend developer
Bratislava
OBSADENÉ: Špecialista pre verejné obstarávanie
Bratislava
Business development manager
Bratislava/Trenčín
Technologický konzultant-radarové technológie
Bratislava
Technologický konzultant-špeciálne SW aplikácie
Bratislava
HW dizajnér
Bratislava
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor
Bratislava
IT senior analytik