Aliter Technologies

IT konzultant – LINUX/OPENSHIFT

Aliter Technologies
Plat
* 2 500 EUR/mesiac
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- identifikácia požiadaviek, výber, prispôsobenie a implementácia cloud a data center riešení
- práca na infraštruktúrnych projektoch zameraných na cloud manažment, aplikácie a integráciu cloud riešení
- návrh riešení a komunikácia s dodávateľmi, zákazníkmi a tímom vývojárov
- konzultácie, poradenstvo a tvorba dokumentácie, prezentácií pri príprave a realizácii projektov
- participácia na celom implementačnom cykle nasadenia IT riešení u zákazníkov (analýza, dizajn, inštalácia, konfigurácia, testovanie, školenie)
- zabezpečenie dodávky a dodržiavanie harmonogramu s plánom spoločnosti a zákazníka.
- podpora riešení na OpenShift/Kubernetes/PaaS (analýza a diagnostika, oprava a zmena konfigurácii, aktualizácia, a pod.)
- prístup k novým technológiám
- práca v perspektívnej a stabilnej IT spoločnosti
- možnosť sebarealizácie
- -práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- profesijný a osobnostný rast
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
- Microsoft Office - Pokročilý
- Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 3 roky
- skúsenosti z implementácií PaaS riešení
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť a dôslednosť
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- analytické a komunikačné schopnosti, samostatnosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamickým požiadavkám
- schopnosť tímovej spolupráce

Znalosti:
- Red Hat Linux, Kubernetes, OpenShift
- skúsenosti s OpenStack, VMware
- skúsenosti so skriptovaním
- IT certifikáty technológií sú vítané
Základná mzda od 2500€/mes. v závislosti od Vašich skúseností + zaujímavé koncoročné odmeny.
V prípade, že vás pracovná pozícia zaujala, pošli svoj štruktúrovaný životopis e-mailom na hr@aliter.com. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

POZICE

Otevřené pozice:

Hledáme ty nejlepší zdroje na trhu. V současnosti nemáme otevřené žádné pozice kromě těch, které jsou zveřejněny na naší slovenské webstránce. Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a jste ochoten udělat o krok více než ostatní, kontaktujte nás, i když neinzerujeme žádnou pozici.
Bratislava
PHP developer
IT konzultant – DevOps špecialista na kontajnerizáciu/kubernetes
Bratislava
IT Security Analytik
Bratislava
SOC analytik
Bratislava
SOC Operator
Bratislava
IT konzultant – Systémový administrátor
Bratislava
Solution Architect
Bratislava
Backend developer
Bratislava
Solution Architect-radarové technológie
Bratislava
Solution Architect-špeciálne SW aplikácie
Bratislava/Trenčín
HW dizajnér
Bratislava