Aliter Technologies

IT konzultant – Systémový administrátor

Aliter Technologies
Plat
*od 1600 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- implementácia a správa firemných aplikačných systémov
- príprava a pripomienkovanie infraštruktúrnych projektov zameraných na integráciu IT technológií a komunikačných systémov
- zameranie na komunikáciu so zákazníkmi pri analyzovaní požiadaviek na podporu
- implementácia infraštruktúrnych systémov
- prevádzka nasadených IT riešení (analýza a diagnostika, zabezpečenie opravy a zmeny konfigurácii, výmeny hardvéru, aktualizácie, a pod.)
- tvorba projektovej a technickej dokumentácie a prezentácií
- prístup k novým technológiám nadnárodných IT dodávateľov
- možnosť sebarealizácie
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- zaujímavé finančné ohodnotenie (fixná a variabilná zložka)
- stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
- Microsoft Office - Pokročilý
- Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa:
- Áno
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť , dôslednosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- výborné analytické, komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamickým požiadavkám
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)

Odborné znalosti:
- infraštruktúra, servery, virtualizácia, zálohovanie, manažment, skriptovanie
- skúsenosti s nasadzovaním a správou aplikácií na serveroch (Windows, VMware)
- výhodou znalosti implementácie manažment nástrojov (HP Omi, HP NMi)
- certifikáty technológií z oblasti IT vítané
* Základná mzda od 1 600 EUR/mesiac v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavá variabilná zložka.

POZICE

Otevřené pozice:

Hledáme ty nejlepší zdroje na trhu. V současnosti nemáme otevřené žádné pozice kromě těch, které jsou zveřejněny na naší slovenské webstránce. Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a jste ochoten udělat o krok více než ostatní, kontaktujte nás, i když neinzerujeme žádnou pozici.
IT konzultant – LINUX/OPENSHIFT
Bratislava
PHP developer
IT konzultant – DevOps špecialista na kontajnerizáciu/kubernetes
Bratislava
IT Security Analytik
Bratislava
SOC analytik
Bratislava
SOC Operator
Bratislava
Solution Architect
Bratislava
Backend developer
Bratislava
Solution Architect-radarové technológie
Bratislava
Solution Architect-špeciálne SW aplikácie
Bratislava/Trenčín
HW dizajnér
Bratislava