Aliter Technologies

PHP developer

Aliter Technologies
Plat
*od 2200 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- vývoj a údržba interných aplikácií spoločnosti
- riešenie relevantných incidentov
- práca na projektoch pre zákazníkov
- zodpovednosť za dodané riešenie
- flexibilná pracovná doba
- prístup k novým technológiám
- možnosť sebarealizácie
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- práca v dynamickom tíme
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie:
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - B2

Počet rokov praxe:
- min. 2 roky
- praktická skúsenosť s PHP a JavaScript
- skúsenosť s PHP frameworkom, preferované: YII
- znalosti relačných databáz, preferované: MySQL
- znalosť HTML, CSS
od 2200 €/mes. v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavý benefitný systém.

POZICE

Otevřené pozice:

Hledáme ty nejlepší zdroje na trhu. V současnosti nemáme otevřené žádné pozice kromě těch, které jsou zveřejněny na naší slovenské webstránce. Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a jste ochoten udělat o krok více než ostatní, kontaktujte nás, i když neinzerujeme žádnou pozici.
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Project management trainee
Bratislava
Finančný manažér
Bratislava
IT Account manager
Bratislava
HR Generalista/Recruiter
Program ročnej platenej stáže Aliter Inkubátor – IT Business analytik trainee
Bratislava
IT konzultant – LINUX/OPENSHIFT
IT konzultant – DevOps špecialista na kontajnerizáciu/kubernetes
Bratislava
IT Security Analytik
Bratislava