Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Business analytik trainee

Aliter Technologies
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Aliter Technologies
Termín nástupu
Aliter Technologies
Plat
*od 500 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Chcel by si pracovať pre jednu z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v strednej Európe?
- Máš rád výzvy a chcel by si svoju kariéru odštartovať niekde, kde vedia ako rozpoznať a následne rozvíjať tvoj talent?
- Baví ťa riešiť náročné analytické úlohy a hľadanie optimálnych riešení?
- Vieš sa rýchlo orientovať v kope informácií a vytiahnuť podstatné informácie?
- Zaujímajú ťa nové technológie (Cloud computing, Takticko-vojenské systémy, Kubernetes, Artificial Intelligence, Machine learning, ...)?
- Rozmýšľaš inak ako ostatní a hľadáš miesto, kde by to vedeli oceniť?

Ak si na otázky odpovedal áno, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Hľadáme stážistov, ktorí by počas dvanástich mesiacov robili na dynamických projektoch v oblasti cloud computing, cybersecurity, migrácie do verejných cloudov, disaster recovery, rozvoj vlastných produktov a ďalšie zaujímavé projekty. Budeš mať priestor ukázať svoje zručnosti, vedomosti, obchodného ducha, dôslednosť, kreativitu a dostaneš aj šancu pracovať na samostatných projektoch, ktoré majú vplyv a význam.

Sme integrátorom, vývojárom a konzultačnou spoločnosťou v oblasti informačných a komunikačných technológií, ktorá sa môže pýšiť stále rastúcim počtom kontraktov s NATO agentúrami a nadnárodnými spoločnosťami v oblasti leteckej a obrannej techniky, ako sú Airbus, BAE Systems a mnohé ďalšie.
Kandidátom v Aliter Inkubátore ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia.

U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní všetkých oddelení spoločnosti a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách a samostatných projektoch.

V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v oblasti, kde preukážeš najväčšiu šikovnosť a pridanú hodnotu.

Iné výhody:
- získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie
- práca na samostatých projektoch
- hodnotenie od mentorov
Požiadavky na zamestnanca
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
- business a management, ekonomické, technické (IT)

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa:
- Áno
- Máš silný ťah na bránku.
- Nezľakneš sa žiadnej prekážky a dokážeš úlohy doťahovať do úspešného konca.
- Máš vzťah k IT technológiám a aspoň v základnej miere sa v nich orientuješ.
- Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni aj obchodného ducha.
- -V Exceli, worde a power pointe sa orientuješ ako ryba vo vode.
- Hlavne chuť pracovať, a to predovšetkým na sebe.
* Základná mzda 500 €/mes. - v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.
V prípade, že ťa pracovná pozícia zaujala, pošli svoj štruktúrovaný životopis e-mailom na hr@aliter.com. Vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

POZICE

Otevřené pozice:

Hledáme ty nejlepší zdroje na trhu. V současnosti nemáme otevřené žádné pozice kromě těch, které jsou zveřejněny na naší slovenské webstránce. Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a jste ochoten udělat o krok více než ostatní, kontaktujte nás, i když neinzerujeme žádnou pozici.