Aliter Technologies

SOC analytik

Aliter Technologies
Plat
*od 1800 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- posudzovanie stavu bezpečnosti na základe podkladov z dostupných bezpečnostných nástrojov a analýza a riešenie incidentov v monitorovanom prostredí pomocou dostupných nástrojov
- spolupráca na detailnej analýze incidentov
- tvorba postupov pre vyšetrovanie vybraných incidentov
- spolupráca na analýze, návrhu a implementácii IT bezpečnostných riešení
- identifikácia bezpečnostných hrozieb, zraniteľností, rizík, ich analýza, príprava reportov, návrh opatrení a dohľad nad procesmy informačnej bezpečnosti
- konzultácie, poradenstvo a tvorba dokumentácie pri príprave a realizácii projektov v oblasti cyber security
- participácia na celom implementačnom cykle nasadenia cyber security riešení u zákazníkov (analýza, dizajn, inštalácia, konfigurácia, testovanie, školenie)
- preventívna činnosť a šírenie povedomia v oblasti kybernetickej bezpečnosti
- účasť na národných a medzinárodných konferenciách
- prístup k novým technológiám
- možnosť sebarealizácie
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti: používateľ
- Microsoft Office - pokročilý
- Microsoft Windows – pokročilý

Znalosti:
- znalosť produktov z oblasti cyber security, SIEM, VA, log mamanement
- praktické skúsenosti s manažovaním Linux serverov, PKI, IAM
- skúsenosti s pentestingom, prehľad v hackerských útokoch, vyhodnocovanie nových trendov
- skúsenosti s bezpečnosťou v oblasti SOC a CSIRT
- vítané certifikáty z oblasti Security (CISA, CISM, CEH, CISSP)
- prehľad v ISO normách

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 2 roky
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť a dôslednosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- výborné analytické a komunikačné schopnosti, samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa prispôsobiť dynamickému prostrediu
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
*od 1800 €/mes. v závislosti od Vašich skúseností + zaujímavá variabilná zložka

POZICE

Otevřené pozice:

Hledáme ty nejlepší zdroje na trhu. V současnosti nemáme otevřené žádné pozice kromě těch, které jsou zveřejněny na naší slovenské webstránce. Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a jste ochoten udělat o krok více než ostatní, kontaktujte nás, i když neinzerujeme žádnou pozici.
IT konzultant – LINUX/OPENSHIFT
Bratislava
PHP developer
IT konzultant – DevOps špecialista na kontajnerizáciu/kubernetes
Bratislava
IT Security Analytik
Bratislava
SOC Operator
Bratislava
IT konzultant – Systémový administrátor
Bratislava
Solution Architect
Bratislava
Backend developer
Bratislava
Solution Architect-radarové technológie
Bratislava
Solution Architect-špeciálne SW aplikácie
Bratislava/Trenčín
HW dizajnér
Bratislava