Aliter Technologies

Solution Architect

Aliter Technologies
Plat
* 2 500 EUR/mesiac
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- zodpovednosť za technické riešenia v oblasti dátových centier a cloud technológií
- technická analýza požiadaviek, výber, prispôsobenie a implementácia vhodných technických riešení v súlade s požiadavkami klienta
- hodnotenie použiteľnosti nových technológií v projektoch a zdieľanie schopností so zvyškom tímu pre zabezpečenie architektonických princípov, dizajnov, technológií, metód a postupov
- zameranie sa na úzku spoluprácu s aplikačnými architektami, na návrh riešení a komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi
- získavanie informácií o technických riešeniach a spolupráca s divíziou obchodu v rámci prípravy podkladov a revízie obchodných požiadaviek
- poskytovanie poradenstva vo fáze projektového plánovania a projektového dizajnu
- zabezpečenie dodávky a dodržiavanie harmonogramu s plánom spoločnosti a zákazníka
- tvorba dizajnovej, projektovej a technickej dokumentácie a prezentácií
- účasť na národných a medzinárodných konferenciách.
- prístup k novým technológiám popredných nadnárodných IT spoločností
- možnosť sebarealizácie
- spolupráca s odborníkmi v oblasti cloud computingu
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- zaujímavé finančné ohodnotenie (fixná a variabilná zložka)
- stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
Požiadavky na zamestnanca
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 5 rokov
Odborné znalosti:
- výborná orientácia v oblasti infraštruktúry dátových centier a cloud architektúry – servery, virtualizácia, diskové polia, networking, zálohovanie a manažment aplikácie.
- skúsenosti s navrhovaním high level design konceptov a znalosť Archimate a TOGAF štandardov.
- skúsenosti s nasadzovaním IS, bezpečnosti, sietí, virtualizácie a ďalších IT technológií v dátových centrách.
- výhodou znalosti a implementačné skúsenosti s OpenStack a s cloudovými prostrediami (MS Azure alebo AWS).
- vítané certifikáty výrobcov z oblasti dátových centier, cloud, Unix, backup, storage a iné.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť, dôslednosť, orientácia na výsledok
- schopnosť pracovať pod tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- výborné analytické, komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamicky meniacim sa požiadavkám od zákazníkov
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
- veľmi dobré komunikačné a vyjadrovacie schopnosti budete v častom kontakte nielen s vývojovým tímom, ale aj so zákazníkom.
* Základná mzda 2 500 EUR/mesiac v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavá variabilná zložka.
V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis e-mailom na hr@aliter.com. Vyhradzujme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. So zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Súčasťou vstupných pohovorov sú testy.

POZICE

Otevřené pozice:

Hledáme ty nejlepší zdroje na trhu. V současnosti nemáme otevřené žádné pozice kromě těch, které jsou zveřejněny na naší slovenské webstránce. Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a jste ochoten udělat o krok více než ostatní, kontaktujte nás, i když neinzerujeme žádnou pozici.
HR Generalista/Recruiter
Program ročnej platenej stáže Aliter Inkubátor – IT Business analytik trainee
Bratislava
Finančný manažér
Bratislava
IT konzultant – LINUX/OPENSHIFT
Bratislava
PHP developer
IT konzultant – DevOps špecialista na kontajnerizáciu/kubernetes
Bratislava
IT Security Analytik
Bratislava
Backend developer
Bratislava
Solution Architect-radarové technológie
Bratislava