Novinky
21. 12. 2017

Aliter Technologies opäť na tradičných Vianočných trhoch

Naša spoločnosť sa opäť zúčastnila na tradičných Vianočných trhoch v Bratislave, aby výťažkom z predaja firmou zakúpených výrobkov chránených dielní prispela neziskovej organizácií Plamienok.

Náš stánok ste mohli navštíviť 5. a 6. decembra na Františkánskom námestí, ktoré sa počas Vianočných trhov venuje benefičným aktivitám rôznych charitatívnych projektov a neziskových organizácií.

Naša spoločnosť sa opäť zúčastnila na tradičných Vianočných trhoch v Bratislave, aby výťažkom z predaja firmou zakúpených výrobkov chránených dielní prispela neziskovej organizácií Plamienok. Náš stánok ste mohli navštíviť 5. a 6. decembra na Františkánskom námestí, ktoré sa počas Vianočných trhov venuje benefičným aktivitám rôznych charitatívnych projektov a neziskových organizácií.

Našimi dobrovoľníkmi ponúkané vianočné ozdoby pochádzali z chránených dielní Pezinská dielnička a Slovenská chránená dielňa. V Pezinku sa pripravili ozdoby zo samo tvrdnúcej hmoty skrášlené akrilovými farbami a Slovenská chránená dielňa (jedna z najväčších chránených dielní na Slovensku) navrhla sériu drevených ozdôb. Celý výťažok z predaja venovala Aliter Technologies tradične neziskovej organizácií Plamienok.