Press
6/10/2020

Aliter Technologies vstúpila do britskej spoločnosti Runecast

„Runecast považujeme za lídra v oblasti analýzy, monitoringu a riadenia stability, bezpečnosti a návratnosti investícií do lokálnej aj cloudovej infraštruktúry a je synergickým doplnkom do portfólia technológií, ktoré ponúkame našim zákazníkom.“, povedal CEO Aliter Technologies, Peter Dostál. Po predchádzajúcom vstupe do Tidal Migrations ide o ďalší krok spoločnosti pri posilňovaní kompetencií v oblasti cloudovej infraštruktúry.

Aliter Technologies je technologická spoločnosť, ktorá sa zaoberá riešeniami na podporu krízového riadenia vojenského a nevojenského charakteru, IKT infraštruktúrou a bezpečnosťou. Je dodávateľom NATO a iných medzinárodných organizácií, rezortov obrany a vnútra členských krajín a veľkých nadnárodných spoločností v oblasti obranného a bezpečnostného priemyslu.

Runecast je produktová spoločnosť, ktorá poskytuje platformu zameranú na prediktívnu analýzu, monitoring, reporting a audit IKT infraštruktúry za účelom identifikácie konfiguračných problémov a súladu s bezpečnostnými normami pre systémy prevádzkované v lokálnych alebo cloudových prostrediach.

Informácia bola zverejnená vo viacerých médiách: Teraz.sk/TASR; SME; Defence News; Denník E; Denník E/Newsfilter; Dnes 24; Touch IT; PC Revue.

Mohlo by vás zaujmout

Náš CEO vo februárovom vydaní Forbes
February 8, 2018
Náš CEO vo februárovom vydaní Forbes

V čom tkvie úspech našej spoločnosti doma a v zahraničí? Chcete vedieť viac?

O monitorovaní seniorov pre časopis Forbes
September 19, 2019
O monitorovaní seniorov pre časopis Forbes

Prečítajte si ako sa z konceptu stal životaschopný produkt a služba na monitorovanie seniorov v rozhovore pre Forbes.

Hľadá sa 30 dobrovoľníkov. Aliter Technologies pred novinármi predstavil projekt MONSE
May 15, 2019
Hľadá sa 30 dobrovoľníkov. Aliter Technologies pre...

Spoločnosť Aliter Technologies vyvíja vlastný monitorovací systém seniorov. Nápad vznikol v hlave generálneho riaditeľa spoločnosti Petra Dostála. ...

Spoločnosť Aliter Technologies majetkovo vstúpila do kanadskej spoločnosti Tidal Migrations
August 3, 2018
Spoločnosť Aliter Technologies majetkovo vstúpila ...

Slovenská spoločnosť Aliter Technologies, a. s. pôsobiaca ako uznávaný expert v oblasti IKT a softvérového vývoja rozšírila svoje pôsobenie na kana...