Novinky
5/25/2017

Ďakujeme novým zákazníkom za prejavenú dôveru

Boli sme úspešní doma...

Medzi našich nových zákazníkov patrí Tatry Mountain Resorts, a.s., kde sme v rámci verejného tendra dodali hardware rozširujúci IT infraštruktúru investičnej firmy spod Tatier. Uspeli sme v súťaži pre Oravskú vodárenskú spoločnosť, a.s., ktorej naša spoločnosť zabezpečovala efektívnejšiu ochranu pred útokmi z vonkajšieho prostredia. A do tretice ďakujeme za dôveru spoločnosti Východoslovenská energetika Holding, a.s., kde sme dodali softvér pre vzdialenú správu PC.

…a úspechy máme aj v zahraničí

Medzi novými zákazníkmi v zahraničí máme ďalší úspech v rámci NATO organizácií, tentoraz je to Centrum námorného výskumu a experimentov Centre for Maritime Research and Experimentation. A sme taktiež hrdí, že sme zrealizovali ďalšie dodávky agentúram najväčšej medzinárodnej organizácii snažiacej sa o zachovanie mieru.

Mohlo by vás zaujmout

Slovenská IT spoločnosť úspešná v megatendri pre NATO
March 15, 2021
Slovenská IT spoločnosť úspešná v megatendri pre N...

Aliter Technologies dodá technologické riešenia pre NCIA v hodnote 30 mil. eur.

Slováci opäť úspešní v multimiliónovej súťaži NATO
February 11, 2020
Slováci opäť úspešní v multimiliónovej súťaži NATO

Uspeli sme v konkurencii a vyhrali súťaž na dodávku najmodernejších informačných a komunikačných technológií pre systém v NATO.

Aliter Technologies pomáha – podporili sme charitatívne podujatie NATO Charity Bazaar
November 19, 2018
Aliter Technologies pomáha – podporili sme charita...

Dobročinnosť je našej spoločnosti blízka, a preto Aliter Technologies ani tento rok nechýbal na benefičnom podujatí NATO Charity Bazaar.

Nextech: Aliter Technologies vyhral megatender pre NATO
April 8, 2021
Nextech: Aliter Technologies vyhral megatender pre...

IT spoločnosť Aliter Technologies, ktorá sa venuje oblasti bezpečnostných, informačných a komunikačných technológií (IKT), uzavrela kontrakt na dod...