Novinky
11/29/2017

Vianočný bazár

Aliter Technologies sa v rámci tradície podpory charitatívnych projektov zúčastnil v spolupráci s Kanadským veľvyslanectvom na jednej z najstarších benefičných akcií na Slovensku – Vianočného charitatívneho bazáru.

Podujatie každoročne organizuje Medzinárodný klub žien v Bratislave (International Women’s Club of Bratislava) v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí, bratislavským magistrátom a s veľvyslanectvami sídliacimi na Slovensku.

Vianočný bazár zameraný na získavanie peňazí na charitatívne účely oslávil v nedeľu 26. novembra 2017 svoje dvadsiate šieste narodeniny. Je najdôležitejším dobročinným podujatím medzinárodnej a diplomatickej komunity, ktorú tradične navštevuje okolo štyritisíc návštevníkov. Tento rok sa na ňom zúčastnilo 33 krajín, štyri neziskové organizácie, tri medzinárodné školy a dva dobročinné kluby. Bazár otvoril primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal, a svojou účasťou ho podporili aj minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák a veľvyslanci a diplomati, ktorí pôsobia na Slovensku.

Aliter Technologies prišiel na pomoc kanadskému stolu a pomohla zorganizovať jej účasť na podujatí. Dobrovoľníci spoločnosti pomohli predávať výrobky typické pre túto krajinu, a spoločnosť Aliter Technologies podporila bazár aj darom do tradičnej tomboly. K našej snahe sa pripojila aj obľúbená bratislavská zmrzlináreň KOUN.

Mohlo by vás zaujmout

Aliter Technologies obhájil ocenenie Slovak Business Superbrands Award aj v roku 2019
February 4, 2019
Aliter Technologies obhájil ocenenie Slovak Busine...

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila Aliter Technologies cenu Slovak Business Superbrands Award 2019.

Hľadá sa 30 dobrovoľníkov. Aliter Technologies pred novinármi predstavil projekt MONSE
May 15, 2019
Hľadá sa 30 dobrovoľníkov. Aliter Technologies pre...

Spoločnosť Aliter Technologies vyvíja vlastný monitorovací systém seniorov. Nápad vznikol v hlave generálneho riaditeľa spoločnosti Petra Dostála. ...

Aliter Technologies podporil súťaž mladých géniov
May 27, 2019
Aliter Technologies podporil súťaž mladých géniov

Aliter Technologies podporil súťaž mladých géniov

Čo hovorí náš CEO na rok 2019 a aký bude podľa neho rok 2020?
January 31, 2019
Čo hovorí náš CEO na rok 2019 a aký bude podľa neh...

Čo hovorí náš CEO Peter Dostál na rok 2019 a aký bude podľa neho rok 2020?