8/14/2017

STEFANIK TRAIL 140

Sme dlhodobým generálnym partnerom jedinečného bežeckého podujatia STEFANIK TRAIL, horského behu štafiet a ultrabežcov.

STEFANIK TRAIL je jedna z najťažších bežeckých výziev na Slovensku. Hlavné preteky už tradične štartujú z posledného miesta odpočinku, najväčšieho Slováka našich novodobých dejín Milana Rastislava Štefánika, z mohyli na Bradle.  Na hrebeni Malých Karpát bežci kadoročne podávajú heroický výkon, ktorým vzdávajú úctu generálovi Štefánikovi a rozprávajú jeho príbeh záchrany života z roku 1915 keď bol nútený na území vojnového Srbska spáliť svoje lietadlo a vydať sa na pochod do bezpečia.

Organizátori prostredníctvom finančnej zbierky z príspevkov bežcov, dobrovoľníkov a divákov prispievajú na pomoc detskému mobilnému hospicu n. o. Plamienok.

Spoločnosť Aliter Technologies je partnerom tohto podujatia od jeho vzniku. Od roku 2017, uzavrela s organizáciou STEFANIK TRAIL strategické generálne partnerstvo.
Podporujeme toto podujatie nie len finančne, ale aj bežecky. Pracovníci našej spoločnosti sa každý rok postavia na štart a sú súčasťou komunity odvážnych bežcov a oddaných dobrovoľníkov, ktorá presiahla počet viac ako 1000 účastníkov.

-

Mohlo by vás zaujmout

GO GREEN
July 2, 2020
GO GREEN

Chceme aktívne prispieť k ochrane životného prostredia.

Plamienok
October 5, 2017
Plamienok

Zaviazali sme sa z presvedčenia podporovať neziskovú organizáciu Plamienok, ktorá sa usiluje pomáhať nevyliečiteľne chorým deťom a ich rodinám.

...
Vianočné trhy
August 14, 2017
Vianočné trhy

Aliter Technologies bola prvá komerčná firma, ktorá sa zúčastnila vianočných trhov v Bratislave.

IT vzdelávanie pre seniorov
August 14, 2017
IT vzdelávanie pre seniorov

Podporujeme komunitné centrá a vzdelávanie seniorov, kde seniorov vzdelávame v oblasti práce s počítačmi a smart zariadeniami.