Aliter Technologies

IT Security Analytik

Aliter Technologies
Plat
*od 1800 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- pomoc pri návrhu, implementácii a prevádzke riešení monitorovania bezpečnosti v hybridnom prostredí
- návrh, implementácia a prevádzka riešení na kontrolu bezpečnosti a pre poskytovanie ochrany pracovných staníc, serverov a infraštruktúry
- návrh a implementácia riešení pre riadenie prístupu v hybridnom prostredí
- podieľanie sa na tvorbe nástrojov pre zefektívnenie monitorovania bezpečnosti
- posudzovanie stavu bezpečnosti na základe podkladov z dostupných bezpečnostných nástrojov a základná analýza incidentov v monitorovanom prostredí pomocou dostupných nástrojov
- identifikácia bezpečnostných hrozieb, zraniteľností, rizík, ich analýza, príprava reportov, návrh opatrení a dohľad nad procesmy informačnej bezpečnosti
- konzultácie, poradenstvo a tvorba dokumentácie pri príprave a realizácii projektov v oblasti cyber security
- participácia na celom implementačnom cykle nasadenia cyber security riešení u zákazníkov (analýza, dizajn, inštalácia, konfigurácia, testovanie, školenie)
- preventívna činnosť a šírenie povedomia v oblasti kybernetickej bezpečnosti
- účasť na národných a medzinárodných konferenciách
- prístup k novým technológiám
- možnosť sebarealizácie
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- profesijný a osobnostný rast
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti: používateľ
- Microsoft Office - pokročilý
- Microsoft Windows – pokročilý

Odborné znalosti:
- znalosť produktov z oblasti cyber security, SIEM, VA, log mamanement
- praktické skúsenosti s manažovaním Linux serverov, PKI, IAM
- skúsenosti s bezpečnosťou v oblasti SOC
- vítané certifikáty z oblasti Security (CISA, CISM, CEH, CISSP)
- prehľad v ISO normách

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 2 roky
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť a dôslednosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- výborné analytické a komunikačné schopnosti, samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa prispôsobiť dynamickému prostrediu
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
* 1 800 EUR/mesiac v závislosti od Vašich skúseností + zaujímavá koncoročná variabilná zložka

POSITION

Open positions

We are looking for the best people on the market. If you are creative, flexible, easy to learn and willing to go an extra mile, please contact us although no position is advertised. Recently, there are no open positions besides those advertised at our Slovak webpage.