Aliter Technologies

Operátor Helpdesk

Aliter Technologies
Plat
850 € - 1300 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Chceš byť riešiteľom technických požiadaviek zákazníkov a stať sa špecialistom v danej oblasti s možnosťou ďalšieho rozvoja a kariérneho posunu? Ak áno a vyhovuje ti nasledovná náplň práce pridaj sa do nášho tímu v Bratislave.

Čo bude náplňou tvojej práce?
- telefonická, mailová komunikácia so zákazníkom
- poskytovanie prvej úrovne podpory pri problémoch s hardvérom alebo softvérom v danom projekte
- postúpenie zložitejších požiadaviek na vyššiu úroveň
- metodická podpora zákazníkovi v Informačnom systéme
- evidencia požiadaviek zákazníka do service desk-u
- aktívne prispievanie k tvorbe internej vedomostnej databázy
- vytváranie používateľských účtov
- správa zariadení
- pravidelné reporty podľa aktuálnych požiadaviek
- práca v mladom a dynamickom tíme
- možnosť stabilnej a dlhodobej práce
- možnosť osobného a kariérneho rastu
- stravné lístky vo vyššej ako zákonom stanovenej hodnote
- individuálne benefity ako Multisport karta, vzdelávanie, darčeky,…
- spoločné teambuildingy
- dobrá dostupnosť MHD
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe:
- 1 rok
- proaktívny prístup pri riešení problémových situácií
- vysoká miera kooperácie a zodpovednosti
- ochota na sebe pracovať
- serióznosť a spoľahlivosť
- tímový hráč
- pracovné skúsenosti v oblasti IT - výhodou
850 € - 1300 €/mes. v závislosti od individuálnych schopností a skúseností

POSITION

Open positions

We are looking for the best people on the market. If you are creative, flexible, easy to learn and willing to go an extra mile, please contact us although no position is advertised. Recently, there are no open positions besides those advertised at our Slovak webpage.