Press
6/10/2020

Aliter Technologies vstúpila do britskej spoločnosti Runecast

„Runecast považujeme za lídra v oblasti analýzy, monitoringu a riadenia stability, bezpečnosti a návratnosti investícií do lokálnej aj cloudovej infraštruktúry a je synergickým doplnkom do portfólia technológií, ktoré ponúkame našim zákazníkom.“, povedal CEO Aliter Technologies, Peter Dostál. Po predchádzajúcom vstupe do Tidal Migrations ide o ďalší krok spoločnosti pri posilňovaní kompetencií v oblasti cloudovej infraštruktúry.

Aliter Technologies je technologická spoločnosť, ktorá sa zaoberá riešeniami na podporu krízového riadenia vojenského a nevojenského charakteru, IKT infraštruktúrou a bezpečnosťou. Je dodávateľom NATO a iných medzinárodných organizácií, rezortov obrany a vnútra členských krajín a veľkých nadnárodných spoločností v oblasti obranného a bezpečnostného priemyslu.

Runecast je produktová spoločnosť, ktorá poskytuje platformu zameranú na prediktívnu analýzu, monitoring, reporting a audit IKT infraštruktúry za účelom identifikácie konfiguračných problémov a súladu s bezpečnostnými normami pre systémy prevádzkované v lokálnych alebo cloudových prostrediach.

Informácia bola zverejnená vo viacerých médiách: Teraz.sk/TASR; SME; Defence News; Denník E; Denník E/Newsfilter; Dnes 24; Touch IT; PC Revue.

You might be interested

Náš CEO opäť vo Forbes. Sedem kľúčov k úspechu Petra Dostála, finalistu súťaže EY Podnikateľ roka
March 6, 2018
Náš CEO opäť vo Forbes. Sedem kľúčov k úspechu Pet...

Peter Dostál, vlastník a generálny riaditeľ Aliter Technologies, radil začínajúcim podnikateľom ako uspieť v marcovom vydaní magazínu Forbes.

Uľahčite si plánovanie dovolenky s týmito mobilnými aplikáciami
July 19, 2019
Uľahčite si plánovanie dovolenky s týmito mobilným...

S dovolenkovými starosťami môžu pomôcť rôzne aplikácie. Prečítajte si o dovolenkových aplikáciách, užitočných pomocníkoch, ktorí uľahčia cestovanie...

Kedy praskne IT bublina?
August 12, 2020
Kedy praskne IT bublina?
Služba MONSE (monitoring seniorov) predstavená v časopise TREND
May 21, 2019
Služba MONSE (monitoring seniorov) predstavená v č...

Týždenník TREND sa venoval problematike striebornej ekonomiky na Slovensku a úskaliam s ňou spojeným.