Novinky
1/4/2019

Prečítajte si, zhodnotenie roku 2018 a výzvy do roku 2019 od nášho CEO Petra Dostála.

Vážení obchodní partneri, priatelia a priaznivci Aliter Technologies. Skončil sa rok 2018, ktorý bol pre nás aj vďaka Vašej podpore, nasadeniu, odbornosti a intelektu našich zamestnancov, veľmi úspešný.

Podarilo sa nám získať zaujímavé kontrakty doma aj v zahraničí, ktoré pomáhajú napĺňať ciele v posilňovaní bezpečnosti NATO, Slovenska ale aj našich koaličných spojencov. Pokračovali sme v rozvoji portfólia našich kompetencií a produktov, ktoré sme prezentovali na prestížnych výstavách na Slovensku i vo svete. Kapitálovo sme vstúpili do kanadskej spoločnosti Tidal Migrations, ktorá sa zaoberá vývojom technológií na podporu migrácií on-premis infraštruktúry do cloudu. Naďalej sme sa aktívne zapájali aj do CSR programov.

A aký bude rok 2019 pre Aliter Technologies? Chceme sa venovať dokončeniu rozpracovaných projektov, akvizícii strategických príležitostí v NATO a ďalšiemu rozvoju strategických priorít spoločnosti. Medzi nich patria akvizičné a organické rozširovanie spoločnosti doma aj v zahraničí, vývoj nových produktov a dopĺňanie našich kompetencií. V oblasti ICT zostáva prioritou cloud a cybersec. V oblasti vývoja softvéru to bude dokončenie rozpracovaných projektov, MONSE a príprava na nové projekty. Špeciálne systémy sa musia sústrediť na zahájenie sériovej výroby systémov COMTANETv2, VIMA a SILWA.

Do roku 2019 Vám chcem zaželať veľa úspechov v osobnom aj pracovnom živote a budem rád, ak nám zachováte Vašu priazeň. Bez Vás by sa nám to nikdy nepodarilo.

Peter Dostál, CEO Aliter Technologies, a.s.

You might be interested

Začiatok roka v znamení plesov
February 17, 2020
Začiatok roka v znamení plesov

Aliter Technologies partnersky podporil tri plesy.

Aliter Technologies na IXPO 2019
April 26, 2019
Aliter Technologies na IXPO 2019

Technologické podujatie pre širokú verejnosť IXPO 2019 obsadilo Tyršovo nábrežie v Bratislave posledný aprílový víkend roku 2019.

Aliter Technologies generálnym partnerom Forbes Technológie 2019
September 26, 2019
Aliter Technologies generálnym partnerom Forbes Te...

Aktuálny 6. ročník konferencie Forbes Technológie 2019 bol zameraný na tému Inovácie v biznise.

Stredoškoláci riešili zadanie ako byť viac zelení v biznise
May 29, 2020
Stredoškoláci riešili zadanie ako byť viac zelení ...

Projekt I AMbitious je prvý komplexný program neformálneho vzdelávania pre stredoškolákov na Slovensku.