Novinky
6/20/2016

Aliter Technologies ako strieborný partner konferencie iDEME 2016

Deviaty ročník odbornej konferencie o informatizácii verejnej správy spoluorganizovanej PPP a Úradom podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu iDEME 2016 sa uskutočnil dňa 27. 6. 2016 v hoteli Bôrik v Bratislave.

Záštitu nad konferenciou prevzal podpredseda vlády SR pre investície a Digitálny líder SR Peter Pellegrini. Podujatie zamerané na prezentácie súvisiace s implementáciou PO7 OPII Informačná spoločnosť, elektronickými službami štátnej správy, samosprávy a kybernetickou bezpečnosťou podporila spoločnosť Aliter Technologies v rámci strieborného partnerstva.

Prezentáciou riaditeľa divízie vývoja softvéru Tomáša Orieščika predstavila spoločnosť svoj produkt Cloud Service Provisioner, ktorý umožňuje automatickú orchestráciu IaaS služieb v cloude. CEO spoločnosti Peter Dostál prispel v rámci panelovej diskusie svojimi názormi k problematike súčasného stavu elektronických služieb a verejného obstarávania na Slovensku.

Mohlo by vás zaujať

Nástroje na manažovanie úloh sú užitočným pomocníkom pre prácu v tímoch
February 26, 2020
Nástroje na manažovanie úloh sú užitočným pomocník...

Manažovanie úloh v rámci projektu je výzvou.

Aliter Technologies na Google Cloud Day Prague
April 1, 2019
Aliter Technologies na Google Cloud Day Prague

21. marca 2019 sme sa zúčastnili konferencie Cloud Day Prague na ktorej spoločnosť Google prezentovala novinky, ktoré ponúka cloudová platforma G...

Učenie hrou
October 15, 2019
Učenie hrou

Ak sa opýtate dieťaťa, či sa radšej učí alebo hrá, drvivá väčšina sa prikloní k hraniu namiesto učenia. Prečítajte si tipy na hravé cloudové apliká...

Čo je cloud?
November 19, 2019
Čo je cloud?

Cloud funguje ako knižnica a z diaľky vyzerá ako veľký počítač