Novinky
5/20/2016

Aliter Technologies členom Kanadskej rady

Spoločnosť Aliter Technologies sa stala členom Kanadskej rady (Canadian Council) pri Americkej obchodnej komore na Slovensku, ktorá vznikla na základe spoločnej iniciatívy veľvyslanectva Kanady a Americkej obchodnej komory.

Toto jedinečné spojenie je výsledkom úsilia veľvyslanectva Kanady zabezpečiť lepšie plnenie potrieb a záujmov kanadských spoločností podnikajúcich na Slovensku. Táto špeciálna inštitúcia bude svojim členom sprostredkovávať účasť na podujatiach a príležitostiach spojených s Kanadou, pozývať a hostiť kanadské delegácie, vládne návštevy, či organizovať účasť slovenských delegácií v Kanade. Členstvo v rade je otvorené pre všetky kanadské spoločnosti, ktoré na Slovensku investujú alebo tu majú akékoľvek obchodné vzťahy, ako aj pre členov Americkej obchodnej komory na Slovensku.

Členstvo v rade je pre spoločnosť Aliter Technologies, ktorá má v Kanade dcérsku spoločnosť a nedávno zvíťazila v súťaži na dodávku emulátora komunikácie medzi vzdušnými a pozemnými silami pre Kanadské ministerstvo obrany veľmi významné a dôležité.

Mohlo by vás zaujať

Aliter Technologies členom Digitálnej koalície
June 19, 2018
Aliter Technologies členom Digitálnej koalície

Aliter Technologies sa stal členom Digitálnej koalície. Dňa 19.6.2018 sa v Bratislave konalo rokovanie Digitálnej koalície za účasti predsedu vlády...

Čo hovorí náš CEO na rok 2019 a aký bude podľa neho rok 2020?
December 31, 2019
Čo hovorí náš CEO na rok 2019 a aký bude podľa neh...

Čo hovorí náš CEO Peter Dostál na rok 2019 a aký bude podľa neho rok 2020?

Aliter Technologies na Vianočných trhoch charitatívne
December 11, 2018
Aliter Technologies na Vianočných trhoch charitatí...

Dobrovoľníci z radov zamestnancov Aliter Technologies aj tento rok predávajú na Vianočných trhoch, aby pomohli dobrej veci.

Aliter Technologies má nového výkonného riaditeľa zodpovedného za realizáciu projektov, stal sa ním Ján Grujbár
March 25, 2021
Aliter Technologies má nového výkonného riaditeľa ...

Ján Grujbár (COO) v tejto pozícii preberá zodpovednosť za realizáciu zákaziek spoločnosti.