Novinky
2/26/2018

Aliter Technologies členom Slovensko – Brazílskej obchodnej a priemyselnej komory (BSCC)

Naša spoločnosť sa koncom roka 2017 stala jedným zo zakladajúcich členov Slovensko - Brazílskej obchodnej a priemyselnej komory (BSCC), ktorej cieľom je podpora a propagácia vzájomnej ekonomickej spolupráce Slovenskej republiky a Brazílie.

Založenie BSCC predstavuje dôležitý krok smerom k posilneniu vzájomných hospodárskych vzťahov medzi týmito krajinami. Viac informácií o aktivitách Slovensko – Brazílskej obchodnej a priemyselnej komory spolu s krátkym predstavením Aliter Technologies nájdete v prvom oficiálnom newsletteri BSCC.

Náhľad na prvý oficiálny newsletter BSCC

Mohlo by vás zaujať

Naplánujte si svoj výlet s užitočnou aplikáciou
July 17, 2019
Naplánujte si svoj výlet s užitočnou aplikáciou

Plánovanie výletov  uľahčia šikovné aplikácie.  Pomôžu s vyhľadávaním a zaznamenávaním trasy alebo s nájdením najbližšieho detského ihriska.

Vyše 30 krajín a stovky návštevníkov podporilo ľudí v núdzi
November 26, 2018
Vyše 30 krajín a stovky návštevníkov podporilo ľud...

Aliter Technologies vypredal javorové sirupy v stánku kanadskej ambasády na charitatívnom podujatí IWCB Charity Christmas Bazaar.

Aliter Technologies na IXPO 2019
April 26, 2019
Aliter Technologies na IXPO 2019

Technologické podujatie pre širokú verejnosť IXPO 2019 obsadilo Tyršovo nábrežie v Bratislave posledný aprílový víkend roku 2019.

Aplikácie užitočné na dovolenku
July 18, 2019
Aplikácie užitočné na dovolenku

Ak nerozumiete grécky a chystáte sa do Grécka, pomôže vám aplikácia na preklad. Na zabezpečenie mobilu na cestách slúži aplikácia na zablokovanie m...