Novinky
7/20/2015

Aliter Technologies expanduje do Severnej Ameriky

Aliter Technologies, a.s. otvoril svoju dcérsku spoločnosť v Kanade. Spoločnosť bude pôsobiť pod obchodným menom Aliter Technologies, Inc. a bude sídliť v Toronte.

Novootvorenú pobočku povedie David Colebatch, ktorý má viac ako 10-ročné globálne skúsenosti z rôznych odvetví vrátane informačno-komunikačných technológií, obrany, produkcie a IT vo verejnom sektore.

“Od lokálneho zastúpenia očakávame posilnenie našich obchodných aktivít na severoamerickom trhu. Sústrediť sa chceme najmä na oblasť špeciálnych systémov navrhnutých pre inštitúcie zodpovedné za obranu, bezpečnosť, záchranu a ochranu obyvateľstva“, hovorí Peter Dostál, generálny riaditeľ Aliter Technologies, a.s.

Mohlo by vás zaujať

Aliter Technologies ako IBM SOFTWARE PARTNER 2018
May 16, 2019
Aliter Technologies ako IBM SOFTWARE PARTNER 2018

Manažment spoločnosti IBM každoročne posudzuje viaceré kritériá a na základe nich oceňuje svojich najlepších obchodných partnerov. 

Aliter Technologies partnerom konferencie Forbes 30 POD 30
September 14, 2020
Aliter Technologies partnerom konferencie Forbes 3...

Úspešní mladí podnikatelia, lekári, vedci, učitelia, umelci i novinári sa ocitli v rebríčku Forbes 30 POD 30.

Aliter Technologies na Vianočných trhoch charitatívne
December 11, 2018
Aliter Technologies na Vianočných trhoch charitatí...

Dobrovoľníci z radov zamestnancov Aliter Technologies aj tento rok predávajú na Vianočných trhoch, aby pomohli dobrej veci.

S Aliterom až za „HoryZonty“
November 10, 2018
S Aliterom až za „HoryZonty“

Aliter je neustále „v behu“ a po ikonickom behu Štefánik Trail sme sa vydali severnejšie na bežecké podujatie festivalu HoryZonty.