Novinky
9/9/2011

Aliter Technologies na Combined Endeavor 2011

Technológie COMTANET®a COMTAG®spoločnosti Aliter Technologies, a.s., významne participovali na medzinárodnom vojenskom cvičení Combined Endeavor 2011 a Slovak Endeavor 2011.

Počas cvičenia bola úspešne otestovaná a zdokumentovaná interoperabilita systémov COMTAG®a COMTANET®s komunikačnými a informačnými systémami krajín NATO, krajín participujúcich v programe Partnerstvo za mier a ostatných zúčastnených, celkovo 40-tich krajín. Systémy COMTAG®a COMTANET® zabezpečili vytvorenie jednotného dátového komunikačného prostredia pre potreby cvičenia, ako aj jeho následného prepojenia do rezortnej dátovej siete Ozbrojených síl SR a siete CNET (Coalition Network).

Testovanie konvergovaných služieb, hlasu, dát a videa na technológiách Aliter Technologies, a.s., splnili najvyššie požadované kritériá moderného IT sveta.

COMTAG®a COMTANET® (fielded – zavedený do výzbroje OS SR).

Mohlo by vás zaujať

Aliter Technologies na veľtrhu IDET predstavuje virtuálny stožiar, 2. generáciu B2R a najnovšie prírastky do portfólia
May 29, 2019
Aliter Technologies na veľtrhu IDET predstavuje vi...

Na tohtoročnom veľtrhu IDET predstavuje Aliter Technologies riešenia zamerané na vzdušné pozorovanie a prieskum.

Aliter Technologies tradične na kanadskom veľtrhu CANSEC
June 5, 2019
Aliter Technologies tradične na kanadskom veľtrhu ...

Účastníci najväčšieho veľtrhu obrannej techniky v Severnej Amerike si mohli opäť obzrieť novinky z dielne Aliter Technologies.

SILWA (Silent Watcher) získala cenu Prix IDEB 2018
May 23, 2018
SILWA (Silent Watcher) získala cenu Prix IDEB 2018

Vzducholoď SILWA (Silent Watcher) získala Prix IDEB 2018 Incheby, a.s. a Ministerstva obrany Slovenskej republiky v kategórii prieskumné a optické ...

Aliter Technologies na EUROSATORY v Paríži
June 21, 2018
Aliter Technologies na EUROSATORY v Paríži

Aliter Technologies predstavil svoje produkty a riešenia na 26. ročníku medzinárodného obranného a bezpečnostného veľtrhu pozemnej a leteckej techn...