Novinky
11/15/2016

Aliter Technologies na jubilejnom ročníku kongresu ITAPA

Takmer stovka zaujímavých prezentácií a diskusií na tému Svet digitálnych technológií a ich využiteľnosť v bežnom živote, a to aj v oblastiach, kde by sme to nečakali.

Domáci aj zahraniční spíkri, manažéri z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce aj neziskových organizácií. Tak vyzeral jubilejný, 15.ročník medzinárodného kongresu ITAPA, ktorý je od roku 2002 najvýznamnejším, najznámejším a najväčším podujatím na Slovensku, ktoré sa zaoberá informatizáciou verejnej správy (eGovernmentom).

Podujatie, ktoré sa nieslo v duchu hlavného trendu súčasnosti MAKE IT EASY!, podporila spoločnosť Aliter Technologies v rámci strieborného partnerstva. Prezentáciou „Cloud – vybrané aspekty a súvislosti“, sme v rámci panelu „eGovernment- aktuálne trendy“ poukázali na niektoré aspekty a súvislosti Cloudových možností z hľadiska aktuálneho trendu prechodu od bežných IaaS riešení k PaaS službám.

Mohlo by vás zaujať

Zdieľanie priečinkov a súborov je pohodlné a efektívne
March 4, 2020
Zdieľanie priečinkov a súborov je pohodlné a efekt...

V súčasnosti je zdieľanie priečinkov a súborov vďaka cloudu pohodlné a efektívne. Stačí na to len pár kliknutí v cloudovej službe.

Okrem knižnice na uloženie súborov, cloud poskytuje mnoho ďalších služieb
November 25, 2019
Okrem knižnice na uloženie súborov, cloud poskytuj...

Toto sú služby, ktoré sú poskytované v cloude: IaaS, PaaS, SaaS.

Osvedčené postupy migrácie systémov do verejného cloudu prezentoval na jesennej konferencii ITAPA 2019 náš expert Peter Kováč z Aliter Technologies
November 15, 2019
Osvedčené postupy migrácie systémov do verejného c...

Kongres ITAPA je najväčším podujatím na Slovensku, ktoré sa venuje oblasti IT v štátnej správe.

Máme vlastné servery, no aj tak volíme cloud
April 28, 2021
Máme vlastné servery, no aj tak volíme cloud

Asi si už všetci dobre uvedomujeme, že posledný rok – teda „doba covidová“ – nám priniesol malú digitálnu revolúciu, ktorá sa prejavovala doslova s...