Novinky
11/15/2016

Aliter Technologies na jubilejnom ročníku kongresu ITAPA

Takmer stovka zaujímavých prezentácií a diskusií na tému Svet digitálnych technológií a ich využiteľnosť v bežnom živote, a to aj v oblastiach, kde by sme to nečakali.

Domáci aj zahraniční spíkri, manažéri z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce aj neziskových organizácií. Tak vyzeral jubilejný, 15.ročník medzinárodného kongresu ITAPA, ktorý je od roku 2002 najvýznamnejším, najznámejším a najväčším podujatím na Slovensku, ktoré sa zaoberá informatizáciou verejnej správy (eGovernmentom).

Podujatie, ktoré sa nieslo v duchu hlavného trendu súčasnosti MAKE IT EASY!, podporila spoločnosť Aliter Technologies v rámci strieborného partnerstva. Prezentáciou „Cloud – vybrané aspekty a súvislosti“, sme v rámci panelu „eGovernment- aktuálne trendy“ poukázali na niektoré aspekty a súvislosti Cloudových možností z hľadiska aktuálneho trendu prechodu od bežných IaaS riešení k PaaS službám.

Mohlo by vás zaujať

Nástroje na manažovanie úloh sú užitočným pomocníkom pre prácu v tímoch
February 26, 2020
Nástroje na manažovanie úloh sú užitočným pomocník...

Manažovanie úloh v rámci projektu je výzvou.

Učenie hrou
October 15, 2019
Učenie hrou

Ak sa opýtate dieťaťa, či sa radšej učí alebo hrá, drvivá väčšina sa prikloní k hraniu namiesto učenia. Prečítajte si tipy na hravé cloudové apliká...

Okrem knižnice na uloženie súborov, cloud poskytuje mnoho ďalších služieb
November 25, 2019
Okrem knižnice na uloženie súborov, cloud poskytuj...

Toto sú služby, ktoré sú poskytované v cloude: IaaS, PaaS, SaaS.

Osvedčené postupy migrácie systémov do verejného cloudu prezentoval na jesennej konferencii ITAPA 2019 náš expert Peter Kováč z Aliter Technologies
November 15, 2019
Osvedčené postupy migrácie systémov do verejného c...

Kongres ITAPA je najväčším podujatím na Slovensku, ktoré sa venuje oblasti IT v štátnej správe.