Novinky
5/2/2012

Aliter Technologies na Priemyselných dňoch NATO v SR

Aliter Technologies, a.s. prezentoval svoje skúsenosti zo spolupráce s Agentúrou NATO pre konzultácie, velenie a riadenie (NC3A) na Priemyselných dňoch NATO v SR.

Priemyselné dni NATO sa konali v dňoch 2.-3. mája 2012 na výstavisku INCHEBA EXPO Bratislava pod záštitou Ministerstva obrany SR, Združenia bezpečnostného a obranného priemyslu SR (ZBOP), Slovenskej asociácie dodávateľov a užívateľov vojenských komunikačných a informačných systémov (AFCEA) a Stálej delegácie SR pri NATO. Podujatie bolo súčasťou oficiálneho programu Medzinárodného veľtrhu obrannej techniky IDEB 2012.

Na podujatí sa zo strany NATO a EÚ zúčastnili Agentúra NATO pre konzultácie, velenie a riadenie (NC3A), Agentúra NATO pre údržbu a zásobovanie (NAMSA), Spojenecké veliteľstvo NATO pre operácie(ACO), Úrad Centrály NATO pre obstarávanie a služby aEurópska obranná agentúra (EDA).

Mohlo by vás zaujať

Slováci opäť úspešní v multimiliónovej súťaži NATO
February 11, 2020
Slováci opäť úspešní v multimiliónovej súťaži NATO

Uspeli sme v konkurencii a vyhrali súťaž na dodávku najmodernejších informačných a komunikačných technológií pre systém v NATO.

Slovenská IT spoločnosť úspešná v megatendri pre NATO
March 15, 2021
Slovenská IT spoločnosť úspešná v megatendri pre N...

Aliter Technologies dodá technologické riešenia pre NCIA v hodnote 30 mil. eur.

Aliter Technologies pomáha – podporili sme charitatívne podujatie NATO Charity Bazaar
November 19, 2018
Aliter Technologies pomáha – podporili sme charita...

Dobročinnosť je našej spoločnosti blízka, a preto Aliter Technologies ani tento rok nechýbal na benefičnom podujatí NATO Charity Bazaar.

Nextech: Aliter Technologies vyhral megatender pre NATO
April 8, 2021
Nextech: Aliter Technologies vyhral megatender pre...

IT spoločnosť Aliter Technologies, ktorá sa venuje oblasti bezpečnostných, informačných a komunikačných technológií (IKT), uzavrela kontrakt na dod...