Novinky
6/21/2019

Aliter Technologies opäť hrdým generálnym partnerom podujatia na počesť M. R. Štefánika

Jeden z najťažších slovenských diaľkových behov - STEFANIK TRAIL - aj tento rok štartoval z Mohyly Milana Rastislava Štefánika na Bradle cez Malé Karpaty až pod jeho sochu na bratislavskom nábreží.

Podujatie si každoročne pripomína príbeh záchrany života tohto významného Slováka, ktorý musel v roku 1915 na nepriateľskom území spáliť svoje lietadlo a vydať sa na pochod do bezpečia. Podujatie tento rok prvýkrát predstavilo aj  filmový festival STefanik fest, ktorý sa konal v predvečer štartu pretekov, na námestí M. R. Štefánika v Bratislave.

Na trať s dĺžkou viac ako 140 kilometrov sa v tomto roku postavilo rekordných 835 bežcov z 10 krajín. Novinkou tohto roku bola nová disciplína v podobe ultra štafety, ako aj zmena trasy v závere pretekov – beh ultra bežcov cez historické centrum Bratislavy. Medaile víťazom odovzdávali členovia rodiny Miroslava Rastislava Štefánika.

Záštitu nad podujatím prevzal Veľvyslanec Francúzskej republiky na Slovensku, primátor hlavného mesta SR Bratislavy a starosta mestskej časti Bratislava-Staré Mesto. Svoju štafetu do hôr vyslala po tretíkrát a premiérovo ultra sólo bežca  spoločnosť Aliter Technologies, ktorá sa tento rok znova  stala hrdým generálnym partnerom podujatia. Počas podujatia tradične prebiehala verejná finančná zbierka pre detský mobilný hospic neziskovej organizácie Plamienok, ktorá dosiahla rekordnú výšku viac ako 8.700€.

Mohlo by vás zaujať

Dovolenku pomôžu naplánovať užitočné aplikácie
July 16, 2019
Dovolenku pomôžu naplánovať užitočné aplikácie

Plánujete dovolenku? Píšete si zoznam vecí, chcete usporiadať cestovné dokumenty, plánujete výlety? Prečítajte si, ktoré užitočné aplikácie uľahčia...

Aliter Technologies partnerom oslavy narodenín Jej veličenstva Kráľovnej Alžbety II.
July 6, 2018
Aliter Technologies partnerom oslavy narodenín Jej...

Pri príležitosti unikátnych 92. narodenín Jej veličenstva Kráľovnej Alžbety II. zorganizovala Britská ambasáda v Bratislave slávnostnú recepciu, kt...

Aliter Technologies má nového výkonného riaditeľa zodpovedného za realizáciu projektov, stal sa ním Ján Grujbár
March 25, 2021
Aliter Technologies má nového výkonného riaditeľa ...

Ján Grujbár (COO) v tejto pozícii preberá zodpovednosť za realizáciu zákaziek spoločnosti.

Videokonferencie na zapožičanie
March 20, 2020
Videokonferencie na zapožičanie

Spoločnosť Aliter Technologies sa rozhodla pomôcť.