Novinky
12/21/2017

Aliter Technologies opäť na tradičných Vianočných trhoch

Naša spoločnosť sa opäť zúčastnila na tradičných Vianočných trhoch v Bratislave, aby výťažkom z predaja firmou zakúpených výrobkov chránených dielní prispela neziskovej organizácií Plamienok.

Náš stánok ste mohli navštíviť 5. a 6. decembra na Františkánskom námestí, ktoré sa počas Vianočných trhov venuje benefičným aktivitám rôznych charitatívnych projektov a neziskových organizácií.

Našimi dobrovoľníkmi ponúkané vianočné ozdoby pochádzali z chránených dielní Pezinská dielnička a Slovenská chránená dielňa. V Pezinku sa pripravili ozdoby zo samo tvrdnúcej hmoty skrášlené akrilovými farbami a Slovenská chránená dielňa (jedna z najväčších chránených dielní na Slovensku) navrhla sériu drevených ozdôb. Celý výťažok z predaja venovala Aliter Technologies tradične neziskovej organizácií Plamienok.

Mohlo by vás zaujať

Dovolenku pomôžu naplánovať užitočné aplikácie
July 16, 2019
Dovolenku pomôžu naplánovať užitočné aplikácie

Plánujete dovolenku? Píšete si zoznam vecí, chcete usporiadať cestovné dokumenty, plánujete výlety? Prečítajte si, ktoré užitočné aplikácie uľahčia...

Aliter Technologies na Vianočných trhoch charitatívne
December 11, 2018
Aliter Technologies na Vianočných trhoch charitatí...

Dobrovoľníci z radov zamestnancov Aliter Technologies aj tento rok predávajú na Vianočných trhoch, aby pomohli dobrej veci.

Aliter Technologies podporil súťaž mladých géniov
May 27, 2019
Aliter Technologies podporil súťaž mladých géniov

Naša spoločnosť opäť podporila 9. ročník súťaže IQ olympiáda.

Aliter Technologies členom Digitálnej koalície
June 19, 2018
Aliter Technologies členom Digitálnej koalície

Aliter Technologies sa stal členom Digitálnej koalície. Dňa 19.6.2018 sa v Bratislave konalo rokovanie Digitálnej koalície za účasti predsedu vlády...