Novinky
5/23/2016

Aliter Technologies partner a účastník CISCO SECURE 2016

Top experti v oblasti kybernetickej a informačnej bezpečnosti predstavili na konferencii Cisco SEC 2016, akým spôsobom je možné posilniť ochranu spoločnosti pred, počas a aj po útokoch na jej IT systémy a čo robiť, keď zlyhajú všetky tradičné nástroje bezpečnosti.

Spoločnosť Aliter Technologies, ako partner konferencie, svojou prednáškou o aplikovaní bezpečnostných systémov v prostredí vládneho cloudu poskytla pohľad na implementované bezpečnostné princípy vo vládnom cloude a poukázala na otázku bezpečnosti spravovania technológii softvérovo definovaných sietí (SDN).

Mohlo by vás zaujať

Učte sa cudzí jazyk pomocou cloudu
September 12, 2019
Učte sa cudzí jazyk pomocou cloudu

Začína sa školský rok a s ním prichádza téma ako sa efektívne vzdelávať. Cloudové technológie poskytujú množstvo zábavných foriem ako sa učiť, pre ...

Zdieľanie priečinkov a súborov je pohodlné a efektívne
March 4, 2020
Zdieľanie priečinkov a súborov je pohodlné a efekt...

V súčasnosti je zdieľanie priečinkov a súborov vďaka cloudu pohodlné a efektívne. Stačí na to len pár kliknutí v cloudovej službe.

Firemný chat a video hovor odľahčí mailovú schránku
February 5, 2020
Firemný chat a video hovor odľahčí mailovú schránk...

Často sa strácame v množstve mailov a zorientovať sa v témach nám berie drahocenný čas. Pomôžu aplikácie typu Slack, Messenger, Whatsapp, či Skype....

Peter Kováč pre Forbes: Budeme žiť v oblakoch
April 28, 2021
Peter Kováč pre Forbes: Budeme žiť v oblakoch

Je iba otázkou pár najbližších rokov, kedy nám „život v oblakoch“ ukáže, že naše super výkonné železo bude naozaj patriť do starého železa.