Novinky
4/15/2019

Aliter Technologies partnerom konferencie Spoločne o bezpečnosti a obrane

Inovácie v obrannom priemysle a akým hrozbám čelíme z pohľadu Aliter Technologies na podujatí o bezpečnostnej a obrannej situácii na Slovensku.

Experti, predstavitelia akademickej obce, súkromného a štátneho sektora pre oblasť bezpečnosti a obrany sa spoločne stretli na štvrtom ročníku podujatia Spoločne o bezpečnosti a obrane v Beladiciach. Pod patronátom Slovenského inštitútu pre bezpečnostnú politiku, Aliter Technologies ako hlavný partner podporil diskusie zamerané na bezpečnostné otázky, na stav a modernizáciu v rezorte obrany Slovenska.

Tento rok v panelovej diskusii o inováciách v slovenskom obrannom priemysle diskutoval CEO Peter Dostál, ktorý načrtol, akým hrozbám v súčasnosti na Slovensku čelíme, a ako na ne vieme reagovať. Venoval sa aj téme modernizácie v obrannom priemysle na Slovensku a možnosti nastolenia spolupráce medzi štátnou správou a komerčným sektorom.

Mohlo by vás zaujať

WhatsApp bude zdieľať citlivé informácie
January 13, 2021
WhatsApp bude zdieľať citlivé informácie

Obľúbená aplikácia WhatsApp bude zdieľať citlivé informácie s Facebookom. Zdvihla sa vlna kritiky.

Internet vecí rastie každú sekundu – Hospodárske noviny
March 1, 2021
Internet vecí rastie každú sekundu – Hospodá...

Internet vecí a chýbajúce pracovné pozície v kyber-svete. To sú témy tohto-mesačnej prílohy Kybernatická bezpečnosť v Hospodárskych novinách. Prisp...

Malá digitálna revolúcia
June 12, 2020
Malá digitálna revolúcia

Izolácia priniesla viaceré zmeny a počas nej prebehla aj malá digitálna revolúcia.

HN: Kybernetická bezpečnosť: Kto sú „bezpečáci“ a kde ich vziať?
March 29, 2021
HN: Kybernetická bezpečnosť: Kto sú „bezpečáci“ a ...

Zvládnuť agendu kybernetickej bezpečnosti znamená aj sadnúť si za počítač a vedieť ho nastaviť. Vyznať sa v zákonoch. Rešpektovať iné profesie a za...