Press
10. 6. 2020

Aliter Technologies vstúpila do britskej spoločnosti Runecast

„Runecast považujeme za lídra v oblasti analýzy, monitoringu a riadenia stability, bezpečnosti a návratnosti investícií do lokálnej aj cloudovej infraštruktúry a je synergickým doplnkom do portfólia technológií, ktoré ponúkame našim zákazníkom.“, povedal CEO Aliter Technologies, Peter Dostál. Po predchádzajúcom vstupe do Tidal Migrations ide o ďalší krok spoločnosti pri posilňovaní kompetencií v oblasti cloudovej infraštruktúry.

Aliter Technologies je technologická spoločnosť, ktorá sa zaoberá riešeniami na podporu krízového riadenia vojenského a nevojenského charakteru, IKT infraštruktúrou a bezpečnosťou. Je dodávateľom NATO a iných medzinárodných organizácií, rezortov obrany a vnútra členských krajín a veľkých nadnárodných spoločností v oblasti obranného a bezpečnostného priemyslu.

Runecast je produktová spoločnosť, ktorá poskytuje platformu zameranú na prediktívnu analýzu, monitoring, reporting a audit IKT infraštruktúry za účelom identifikácie konfiguračných problémov a súladu s bezpečnostnými normami pre systémy prevádzkované v lokálnych alebo cloudových prostrediach.

Informácia bola zverejnená vo viacerých médiách: Teraz.sk/TASR; SME; Defence News; Denník E; Denník E/Newsfilter; Dnes 24; Touch IT; PC Revue.