Novinky
2/16/2018

Aliter Technologies získala ocenenie Business Superbrands 2017

Naša spoločnosť bola porotou Brand Council opäť ocenená cenou Slovak Business Superbrands pre rok 2018, čím sa znovu zaradila medzi najúspešnejšie B2B značky Slovenskej republiky.

Program nezávislého hodnotenia značiek Superbrands vznikol vo Veľkej Británii a považuje sa za nezávislú globálnu autoritu v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. V súčasnosti sa usporadúva v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. Pečať kvality Superbrands získavajú najlepšie značky ako ocenenie na základe preferencií zákazníkov a následne podľa hodnotenia odbornej poroty.

Od roku 2014 sú značky vyhodnocované nielen v kategórii spotrebiteľských (Consumer Superbrands), ale aj v oblasti B2B značiek (Business Superbrands). Porota vyhľadáva dôležitých hráčov v špecializovaných odvetviach priemyslu, poľnohospodárstva a obchodu. Spolu s Aliter Technologies tento rok ocenila aj spoločnosti ako Dell, Berlitz, IKAR a Orange.

Program Superbrands udelil aj tento rok ocenenie Superson – Osobnosť roka 2017. Cenu získal slovenský atlét a olympijský víťaz Matej Tóth.

Mohlo by vás zaujať

Aliter Technologies generálnym partnerom Forbes Technológie 2019
September 26, 2019
Aliter Technologies generálnym partnerom Forbes Te...

Aktuálny 6. ročník konferencie Forbes Technológie 2019 bol zameraný na tému Inovácie v biznise.

Aliter Technologies na Vianočných trhoch charitatívne
December 11, 2018
Aliter Technologies na Vianočných trhoch charitatí...

Dobrovoľníci z radov zamestnancov Aliter Technologies aj tento rok predávajú na Vianočných trhoch, aby pomohli dobrej veci.

Aliter kvapka krvi 2018
November 23, 2018
Aliter kvapka krvi 2018

Darovanie krvi je skutočným „darom života“, o ktorý sme aj tento rok rozhodli podeliť v rámci Aliter kvapky krvi 2018.

Aliter Technologies opätovne získal osvedčenie od Úradu pre obrannú štandardizáciu, kodifikáciu a štátne overovanie kvality
November 7, 2018
Aliter Technologies opätovne získal osvedčenie od ...

Dňa 25. októbra sme prevzali z rúk riaditeľa Úradu pre obrannú štandardizáciu, kodifikáciu a štátne overovanie kvality osvedčenie o zhode systému z...