Novinky
16. 2. 2018

Aliter Technologies získala ocenenie Business Superbrands 2018

Naša spoločnosť bola porotou Brand Council opäť ocenená cenou Slovak Business Superbrands pre rok 2018, čím sa znovu zaradila medzi najúspešnejšie B2B značky Slovenskej republiky.

Program nezávislého hodnotenia značiek Superbrands vznikol vo Veľkej Británii a považuje sa za nezávislú globálnu autoritu v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. V súčasnosti sa usporadúva v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. Pečať kvality Superbrands získavajú najlepšie značky ako ocenenie na základe preferencií zákazníkov a následne podľa hodnotenia odbornej poroty.

Od roku 2014 sú značky vyhodnocované nielen v kategórii spotrebiteľských (Consumer Superbrands), ale aj v oblasti B2B značiek (Business Superbrands). Porota vyhľadáva dôležitých hráčov v špecializovaných odvetviach priemyslu, poľnohospodárstva a obchodu. Spolu s Aliter Technologies tento rok ocenila aj spoločnosti ako Dell, Berlitz, IKAR a Orange.

Program Superbrands udelil aj tento rok ocenenie Superson – Osobnosť roka 2017. Cenu získal slovenský atlét a olympijský víťaz Matej Tóth.