Novinky
1/4/2019

Prečítajte si, zhodnotenie roku 2018 a výzvy do roku 2019 od nášho CEO Petra Dostála.

Vážení obchodní partneri, priatelia a priaznivci Aliter Technologies. Skončil sa rok 2018, ktorý bol pre nás aj vďaka Vašej podpore, nasadeniu, odbornosti a intelektu našich zamestnancov, veľmi úspešný.

Podarilo sa nám získať zaujímavé kontrakty doma aj v zahraničí, ktoré pomáhajú napĺňať ciele v posilňovaní bezpečnosti NATO, Slovenska ale aj našich koaličných spojencov. Pokračovali sme v rozvoji portfólia našich kompetencií a produktov, ktoré sme prezentovali na prestížnych výstavách na Slovensku i vo svete. Kapitálovo sme vstúpili do kanadskej spoločnosti Tidal Migrations, ktorá sa zaoberá vývojom technológií na podporu migrácií on-premis infraštruktúry do cloudu. Naďalej sme sa aktívne zapájali aj do CSR programov.

A aký bude rok 2019 pre Aliter Technologies? Chceme sa venovať dokončeniu rozpracovaných projektov, akvizícii strategických príležitostí v NATO a ďalšiemu rozvoju strategických priorít spoločnosti. Medzi nich patria akvizičné a organické rozširovanie spoločnosti doma aj v zahraničí, vývoj nových produktov a dopĺňanie našich kompetencií. V oblasti ICT zostáva prioritou cloud a cybersec. V oblasti vývoja softvéru to bude dokončenie rozpracovaných projektov, MONSE a príprava na nové projekty. Špeciálne systémy sa musia sústrediť na zahájenie sériovej výroby systémov COMTANETv2, VIMA a SILWA.

Do roku 2019 Vám chcem zaželať veľa úspechov v osobnom aj pracovnom živote a budem rád, ak nám zachováte Vašu priazeň. Bez Vás by sa nám to nikdy nepodarilo.

Peter Dostál, CEO Aliter Technologies, a.s.

Mohlo by vás zaujať

Aliter Technologies ide na zelenú
September 23, 2019
Aliter Technologies ide na zelenú

Zamestnanci Aliter Technologies spúšťajú ekologickú iniciatívu Go Green – Choď na zelenú.

Pre spoločnosť HPE sme partnerom roka 2019
January 31, 2020
Pre spoločnosť HPE sme partnerom roka 2019

Hlavná cena putovala do Aliter Technologies, a.s..

Aliter Technologies partnerom Galavečera osláv 20. výročia založenia SFUL
June 18, 2018
Aliter Technologies partnerom Galavečera osláv 20....

Naša spoločnosť v piatok 15. júna bola partnerom Galavečera pri príležitosti osláv 20. výročia Slovenskej federácie ultraľahkého lietania.

Na kanadskom veľtrhu obrannej technológie CANSEC 2018
June 1, 2018
Na kanadskom veľtrhu obrannej technológie CANSEC 2...

Spoločnosť Aliter Technologies bola aj tento rok na najväčšom kanadskom veľtrhu obrannej technológie CANSEC 2018. Naša spoločnosť predstavila svoje...