Novinky
7/4/2016

Spoločnosť Aliter Technologies ako Cisco Premier Certified Partner

Spoločnosť Aliter Technologies ako Cisco Premier Certified Partner ponúka v rámci partnerstva so spoločnosťou Cisco aj tieto riešenia:

Cisco WebEx

Online riešenie, ktoré umožňuje virtuálnym tímom na celom svete stretnúť sa a pracovať v rovnakom čase. Riešenie zjednodušuje a optimalizuje biznis procesy, zlepšuje výsledky v oblasti obchodu, marketingu, školení, projektového manažmentu a podpory tímov, šetrí náklady, čas na cestovanie, či zabezpečovanie konferenčných priestorov.

 

Cisco Meraki

Cisco Meraki prináša výhody cloud-u aj na okrajové siete a siete pobočiek. Poskytuje jednoducho spravovateľné bezdrôtové siete a bezpečnostné riešenia, ktoré umožňujú zákazníkom využívať obchodné príležitosti a znížiť prevádzkové náklady. Meraki sieť funguje či už pre zabezpečenie iPad-ov vo firme, alebo bezdrôtové pokrytie celého školského areálu.

 

Cloud Consumption Service

Zabezpečí vizibilitu používania cloud-u vo organizácii. SaaS riešenie umožní splniť očakávania interných zákazníkov, predvídať ich potreby a zároveň znížiť riziká a náklady.

 

Cisco ScanSafe Web Security

Je cloudová služba filtrovania webového obsahu, ktorá umožňuje vytvárať, uplatňovať a monitorovať politiky a spôsoby používania web-u. Vrstvenie filtrov v reálnom čase a podľa stanovených pravidiel s aktualizovanými a presne kategorizovanými databázami aplikuje používateľskú politiku, ktorá je akceptovateľná pre akúkoľvek organizáciu a dokáže ochrániť pred právnou zodpovednosťou za nevhodný obsah, znižuje vyťaženie liniek a zlepšuje produktivitu zamestnancov.

Mohlo by vás zaujať

Učte sa cudzí jazyk pomocou cloudu
September 12, 2019
Učte sa cudzí jazyk pomocou cloudu

Začína sa školský rok a s ním prichádza téma ako sa efektívne vzdelávať. Cloudové technológie poskytujú množstvo zábavných foriem ako sa učiť, pre ...

Osvedčené postupy migrácie systémov do verejného cloudu prezentoval na jesennej konferencii ITAPA 2019 náš expert Peter Kováč z Aliter Technologies
November 15, 2019
Osvedčené postupy migrácie systémov do verejného c...

Kongres ITAPA je najväčším podujatím na Slovensku, ktoré sa venuje oblasti IT v štátnej správe.

Pomocníci do školy
October 1, 2019
Pomocníci do školy

Prípravu do školy uľahčia šikovné aplikácie. Pomocníkom pre zvládnutie matematiky už dávno nie je len kalkulačka.

Učenie hrou
October 15, 2019
Učenie hrou

Ak sa opýtate dieťaťa, či sa radšej učí alebo hrá, drvivá väčšina sa prikloní k hraniu namiesto učenia. Prečítajte si tipy na hravé cloudové apliká...