Press
8/3/2018

Spoločnosť Aliter Technologies majetkovo vstúpila do kanadskej spoločnosti Tidal Migrations

BRATISLAVA/TORONTO, 3. august, 2018 – Aliter Technologies oznámil strategickú investíciu v oblasti cloudových migrácií

Slovenská spoločnosť Aliter Technologies, a. s. pôsobiaca ako uznávaný expert v oblasti IKT a softvérového vývoja rozšírila svoje pôsobenie na kanadskom trhu kapitálovým vstupom do firmy Tidal Migrations, so sídlom v Toronte.

Touto investíciou Aliter Technologies rozšíril svoje aktivity v Kanade a USA na digitálnu transformáciu, cloudovú stratégiu a nové portfólium služieb zabezpečujúcich migráciu do cloudu.

Spoločnosť Tidal Migrations je na severoamerickomtrhu špecialistom na cloudovú migráciu a cloudové prostredie. Platforma Tidal Migrations umožňuje koncovým užívateľom zjednodušený proces migrácie IT infraštruktúry a aplikácií do cloud prostredia. Za účelom zvýšenia zákazníckeho komfortu a zjednodušenia procesu migrácie IT infraštruktúry a aplikácií do cloudu vytvorila spoločnosť Tidal Migration sadu nástrojov zlúčených pod spoločnú platformu, ktorá umožňuje koncovým užívateľom zvládnuť proces migrácie IT infraštruktúry a aplikácií do cloud prostredia efektívne a spoľahlivo. Odbornosť spoločnosti a spoľahlivosť jej riešení dokumentujú aj technologické partnerstvá s Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform alebo Red Hat.

Mohlo by vás zaujať

Uľahčite si plánovanie dovolenky s týmito mobilnými aplikáciami
July 19, 2019
Uľahčite si plánovanie dovolenky s týmito mobilným...

S dovolenkovými starosťami môžu pomôcť rôzne aplikácie. Prečítajte si o dovolenkových aplikáciách, užitočných pomocníkoch, ktorí uľahčia cestovanie...

Hľadá sa 30 dobrovoľníkov. Aliter Technologies pred novinármi predstavil projekt MONSE
May 15, 2019
Hľadá sa 30 dobrovoľníkov. Aliter Technologies pre...

Spoločnosť Aliter Technologies vyvíja vlastný monitorovací systém seniorov. Nápad vznikol v hlave generálneho riaditeľa spoločnosti Petra Dostála. ...

Služba MONSE (monitoring seniorov) predstavená v časopise TREND
May 21, 2019
Služba MONSE (monitoring seniorov) predstavená v č...

Týždenník TREND sa venoval problematike striebornej ekonomiky na Slovensku a úskaliam s ňou spojeným.

Náš CEO vo februárovom vydaní Forbes
February 8, 2018
Náš CEO vo februárovom vydaní Forbes

V čom tkvie úspech našej spoločnosti doma a v zahraničí? Chcete vedieť viac?