Novinky
11/29/2017

Vianočný bazár

Aliter Technologies sa v rámci tradície podpory charitatívnych projektov zúčastnil v spolupráci s Kanadským veľvyslanectvom na jednej z najstarších benefičných akcií na Slovensku – Vianočného charitatívneho bazáru.

Podujatie každoročne organizuje Medzinárodný klub žien v Bratislave (International Women’s Club of Bratislava) v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí, bratislavským magistrátom a s veľvyslanectvami sídliacimi na Slovensku.

Vianočný bazár zameraný na získavanie peňazí na charitatívne účely oslávil v nedeľu 26. novembra 2017 svoje dvadsiate šieste narodeniny. Je najdôležitejším dobročinným podujatím medzinárodnej a diplomatickej komunity, ktorú tradične navštevuje okolo štyritisíc návštevníkov. Tento rok sa na ňom zúčastnilo 33 krajín, štyri neziskové organizácie, tri medzinárodné školy a dva dobročinné kluby. Bazár otvoril primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal, a svojou účasťou ho podporili aj minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák a veľvyslanci a diplomati, ktorí pôsobia na Slovensku.

Aliter Technologies prišiel na pomoc kanadskému stolu a pomohla zorganizovať jej účasť na podujatí. Dobrovoľníci spoločnosti pomohli predávať výrobky typické pre túto krajinu, a spoločnosť Aliter Technologies podporila bazár aj darom do tradičnej tomboly. K našej snahe sa pripojila aj obľúbená bratislavská zmrzlináreň KOUN.

Mohlo by vás zaujať

Pripojenie elektronických zariadení na internet zjednoduší každodenné rozhodnutia
March 31, 2020
Pripojenie elektronických zariadení na internet zj...

Takto funguje internet vecí (Internet of Things, skrátene IoT).

Aliter Technologies má nového výkonného riaditeľa zodpovedného za realizáciu projektov, stal sa ním Ján Grujbár
March 25, 2021
Aliter Technologies má nového výkonného riaditeľa ...

Ján Grujbár preberá zodpovednosť za realizáciu zákaziek spoločnosti.

Aliter Technologies partnerom Galavečera osláv 20. výročia založenia SFUL
June 18, 2018
Aliter Technologies partnerom Galavečera osláv 20....

Naša spoločnosť v piatok 15. júna bola partnerom Galavečera pri príležitosti osláv 20. výročia Slovenskej federácie ultraľahkého lietania.

Aliter Technologies na Vianočných trhoch charitatívne
December 11, 2018
Aliter Technologies na Vianočných trhoch charitatí...

Dobrovoľníci z radov zamestnancov Aliter Technologies aj tento rok predávajú na Vianočných trhoch, aby pomohli dobrej veci.