Novinky
11/29/2017

Vianočný bazár

Aliter Technologies sa v rámci tradície podpory charitatívnych projektov zúčastnil v spolupráci s Kanadským veľvyslanectvom na jednej z najstarších benefičných akcií na Slovensku – Vianočného charitatívneho bazáru.

Podujatie každoročne organizuje Medzinárodný klub žien v Bratislave (International Women’s Club of Bratislava) v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí, bratislavským magistrátom a s veľvyslanectvami sídliacimi na Slovensku.

Vianočný bazár zameraný na získavanie peňazí na charitatívne účely oslávil v nedeľu 26. novembra 2017 svoje dvadsiate šieste narodeniny. Je najdôležitejším dobročinným podujatím medzinárodnej a diplomatickej komunity, ktorú tradične navštevuje okolo štyritisíc návštevníkov. Tento rok sa na ňom zúčastnilo 33 krajín, štyri neziskové organizácie, tri medzinárodné školy a dva dobročinné kluby. Bazár otvoril primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal, a svojou účasťou ho podporili aj minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák a veľvyslanci a diplomati, ktorí pôsobia na Slovensku.

Aliter Technologies prišiel na pomoc kanadskému stolu a pomohla zorganizovať jej účasť na podujatí. Dobrovoľníci spoločnosti pomohli predávať výrobky typické pre túto krajinu, a spoločnosť Aliter Technologies podporila bazár aj darom do tradičnej tomboly. K našej snahe sa pripojila aj obľúbená bratislavská zmrzlináreň KOUN.

Mohlo by vás zaujať

Aliter Technologies partnerom oslavy narodenín Jej veličenstva Kráľovnej Alžbety II.
July 6, 2018
Aliter Technologies partnerom oslavy narodenín Jej...

Pri príležitosti unikátnych 92. narodenín Jej veličenstva Kráľovnej Alžbety II. zorganizovala Britská ambasáda v Bratislave slávnostnú recepciu, kt...

Kde sa dnes skrývajú startupy? Aj o tom hovorí náš CEO v časopise Forbes.
April 9, 2020
Kde sa dnes skrývajú startupy? Aj o tom hovorí náš...

Ako prepojiť startupy a korporátny svet? Aj o tom hovorí náš CEO v najnovšom vydaní časopisu Forbes.

Aliter Technologies má nového výkonného riaditeľa zodpovedného za realizáciu projektov, stal sa ním Ján Grujbár
March 25, 2021
Aliter Technologies má nového výkonného riaditeľa ...

Ján Grujbár (COO) v tejto pozícii preberá zodpovednosť za realizáciu zákaziek spoločnosti.

Zbaľte si e-knihy na dovolenku
June 24, 2019
Zbaľte si e-knihy na dovolenku

Ak nechcete niesť na dovolenku kufor plný kníh ideálnou voľbou sú e-knihy, vďaka ktorým ušetríte miesto v kufri.