Novinky
29. 11. 2017

Vianočný bazár

Aliter Technologies sa v rámci tradície podpory charitatívnych projektov zúčastnil v spolupráci s Kanadským veľvyslanectvom na jednej z najstarších benefičných akcií na Slovensku – Vianočného charitatívneho bazáru.

Podujatie každoročne organizuje Medzinárodný klub žien v Bratislave (International Women’s Club of Bratislava) v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí, bratislavským magistrátom a s veľvyslanectvami sídliacimi na Slovensku.

Vianočný bazár zameraný na získavanie peňazí na charitatívne účely oslávil v nedeľu 26. novembra 2017 svoje dvadsiate šieste narodeniny. Je najdôležitejším dobročinným podujatím medzinárodnej a diplomatickej komunity, ktorú tradične navštevuje okolo štyritisíc návštevníkov. Tento rok sa na ňom zúčastnilo 33 krajín, štyri neziskové organizácie, tri medzinárodné školy a dva dobročinné kluby. Bazár otvoril primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal, a svojou účasťou ho podporili aj minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák a veľvyslanci a diplomati, ktorí pôsobia na Slovensku.

Aliter Technologies prišiel na pomoc kanadskému stolu a pomohla zorganizovať jej účasť na podujatí. Dobrovoľníci spoločnosti pomohli predávať výrobky typické pre túto krajinu, a spoločnosť Aliter Technologies podporila bazár aj darom do tradičnej tomboly. K našej snahe sa pripojila aj obľúbená bratislavská zmrzlináreň KOUN.