Novinky
5/11/2021

Zavŕšili sme druhú úspešnú spoluprácu so stredoškolákmi z I AMbitious

Tentoraz dostali za úlohu vypracovať stratégiu uvedenia produktu na trh.

S organizáciou I AMbitious, ktorá pomáha rásť aktívnym stredoškolákom prostredníctvom rozvojového programu sme načali spoluprácu už minulý rok. S nadšením sme preto na ňu nadviazali aj v roku 2021. Nakoľko to protipandemické opatrenia nedovolili inak, spolupráca prebehla formou štyroch online workshopov.

Tentoraz dostala skupinka študentov za úlohu vytvoriť stratégiu uvedenia produktu na trh, resp. vytvoriť biznis plán, ktorý by zahŕňal analýzu konkurencie, analýzu potenciálnych zákazníkov, či SWOT analýzu.

Napriek tomu, že sa jednalo o náročné a komplexné zadanie, študenti výstup vypracovali veľmi dobre a spoločnosť Aliter Technologies na ňom bude stavať pri ďalšom riešení projektu. Študentom – stredoškolákom priniesol tento projekt nové skúsenosti, zručnosti a vedomosti a bola to pre nich prvá praktická skúsenosť s riešením náročného zadania v produktovej oblasti.

Mohlo by vás zaujať

Aplikácie užitočné na dovolenku
July 18, 2019
Aplikácie užitočné na dovolenku

Ak nerozumiete grécky a chystáte sa do Grécka, pomôže vám aplikácia na preklad. Na zabezpečenie mobilu na cestách slúži aplikácia na zablokovanie m...

Naplánujte si svoj výlet s užitočnou aplikáciou
July 17, 2019
Naplánujte si svoj výlet s užitočnou aplikáciou

Plánovanie výletov  uľahčia šikovné aplikácie.  Pomôžu s vyhľadávaním a zaznamenávaním trasy alebo s nájdením najbližšieho detského ihriska.

Aliter Technologies partnerom oslavy narodenín Jej veličenstva Kráľovnej Alžbety II.
July 6, 2018
Aliter Technologies partnerom oslavy narodenín Jej...

Pri príležitosti unikátnych 92. narodenín Jej veličenstva Kráľovnej Alžbety II. zorganizovala Britská ambasáda v Bratislave slávnostnú recepciu, kt...

Pomoc komunite dáva úspechu hlbší zmysel
October 1, 2020
Pomoc komunite dáva úspechu hlbší zmysel

Ešte väčšie zadosťučinenie z úspechu prichá­dza vtedy, ak firma dokáže do spo­ločnosti prispieť nad rámec toho, čo musí zo zákona.