| 23/11/18

Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – telekomunikácie, IT, elektrotechnika

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si pracovať pre jednu z najrýchlejšie rastúcich IT spoločností v strednej Európe?
Máš rád výzvy a chcel by si svoju kariéru odštartovať niekde, kde vedia ako rozpoznať a následne rozvíjať tvoj talent?

Ak si rádioamatér, zaujímaš sa o vojenskú telekomunikačnú techniku a vieš zostrojiť elektronické obvody a zariadenia, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Hľadáme stážistov, ktorí by počas dvanástich mesiacov robili na zaujímavých a jedinečných projektoch a dostanú priestor ukázať svoje zručnosti, vedomosti a záujmy.

U nás Ťa čaká:
• návrh riešení a systémov v oblasti obranných a bezpečnostných informačných a komunikačných technológií
• spracovanie podkladov do projektovej dokumentácie
• objednávanie IKT materiálu a súčiastok, a vedenie skladových zásob
• participácia na implementácii obranných a bezpečnostných IKT systémov (výroba, inštalácia, konfigurácia, oživenie, testovanie, školenie)
• technická podpora nasadených IKT riešení (diagnostika, meranie, údržba a opravy, zmena konfigurácie, výmena hardvéru, a pod.)
• konzultačná / poradenská činnosť
• vypracovanie podrobnej technickej dokumentácie
• vypracovanie podkladov do prezentácií

Sme integrátorom, vývojárom a konzultačnou spoločnosťou v oblasti informačných a komunikačných technológií, ktorá sa môže pýšiť stále rastúcim počtom kontraktov s NATO agentúrami a nadnárodnými spoločnosťami v oblasti leteckej a obrannej techniky, ako sú Airbus, BAE Systems a mnohé ďalšie.

Kandidátom v Aliter Inkubátore ponúkame platenú ročnú stáž v dynamickom prostredí slovenskej firmy, ktorá svoje aktivity expanduje aj do zahraničia.

U nás dostaneš kvalitné zaškolenie, prehľad o fungovaní všetkých oddelení spoločnosti a najmä zaujímavú skúsenosť z práce na rôznorodých úlohách a samostatných projektoch.

V prípade úspešného absolvovania stáže môžeš u nás získať stabilné miesto v oblasti, kde preukážeš najväčšiu šikovnosť a pridanú hodnotu.

Ostatné výhody:
- získanie praktických skúseností cenných pre ďalšie profesionálne smerovanie
- práca na samostatých projektoch
- hodnotenie od mentorov
- osvedčenie o absolvovaní stáže

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
- informačné a telekomunikačné technológie

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa:
- Áno

Odborné znalosti:
- základné elektrotechnické merania, diagnostika a oprava elektronických zariadení a kabeláže
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike podľa minimálne § 21, Vyhl. MPSVR SR č. 508/2009 Z.z.
- certifikáty z oblasti IKT vítané

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť, dôslednosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- samostatnosť a komunikatívnosť
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamicky sa meniacim požiadavkám
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)

Základná mzda od 800 Eur v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.

V prípade, že ťa pracovná pozícia zaujala, pošli svoj štruktúrovaný životopis e-mailom na hr@aliter.com. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.