| 05/10/18

IT Konzultant – Špecialista podpory

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novej pobočky v Banskej Bystrici hľadáme nádejných kolegov, ktorým sú blízke IT techonológie z oblasti dátových centier a informačných systémov a budú radi vykonávať klientom odbornú konzultačnú činnosť a budú im zároveň nápomocní pri riešení ich požiadaviek.

Uvítame ak majú certifikáty a skúsenosti s prevádzkou Windows server, VMWare, Linux, sietí alebo bezpečnosti a iné.

Zaškolenie do prevádzky zákazníckych systémov prebehne na centrále v Bratislave.

- prístup k novým technológiám popredných nadnárodných IT spoločností
- možnosť sebarealizácie
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- zaujímavé finančné ohodnotenie (fixná a variabilná zložka)
- stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
technické (IT)

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz:
B

Počet rokov praxe
3

- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť , dôslednosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- výborné analytické, komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamickým požiadavkám
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica

mzda min. 1200€/mes., v závislosti od skúseností jednotlivca a motivujúce odmeny