| 09/05/19

IT konzultant – LINUX/OPENSTACK

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- identifikácia požiadaviek, výber, prispôsobenie a implementácia cloud a data center riešení
- práca na infraštruktúrnych projektoch zameraných na cloud manažment, aplikácie a integráciu cloud riešenia
- návrh riešení a komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi
- participácia na celom implementačnom cykle nasadenia IT riešení u zákazníkov (analýza, dizajn, inštalácia, konfigurácia, testovanie, školenie)
- zabezpečenie dodávky a dodržiavanie harmonogramu s plánom spoločnosti a zákazníka
- podpora nasadených riešení pre OpenStack (analýza a diagnostika, oprava a zmena konfigurácií, aktualizácia, a pod.)
- tvorba technickej, školiacej, používateľskej dokumentácie a prezentácií

- prístup k novým technológiám
- práca v perspektívnej a stabilnej IT spoločnosti
- možnosť sebarealizácie
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- profesijný a osobnostný rast

Požiadavky na zamestnanca

- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
- Informačné technológie

Jazykové znalosti
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
- Microsoft Windows - pokročilý
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz
- B

Počet rokov praxe
- 3

Odborné znalosti:
- Red Hat Linux, CentOS
- skúsenosti s OpenStack, VMware, DB2
- skúsenosti so skriptovaním
- IT certifikáty technológií sú vítané

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť a dôslednosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- výborné analytické a komunikačné schopnosti, samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa prispôsobiť dynamickému prostrediu
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)

Základná mzda od 1500 €/mes. v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavé koncoročné odmeny.