Aliter Technologies

Business development manager

Miesto nástupu
Bratislava/Trenčín
Aliter Technologies
Plat
* od 2000 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí v SR a zahraničí pre produkty a riešenia divízie špeciálnych systémov (divízia sa zaoberá produktami a riešeniami s určením pre ozbrojené sily, záchranné a policajné zložky, a ďalšie organizácie pôsobiace v oblasti krízového manažmentu)
- analýza a vyhodnocovanie obchodných príležitostí
- vytváranie a spracovanie obchodných stratégií, a ich realizovanie
- návrh smerovania a rozvoja nových produktov a služieb.
- vedenie obchodných rokovaní so zákazníkmi, spracovanie a predkladanie cenových ponúk
- vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok
- komunikácia a starostlivosť o zákazníkov a rozvoj vzájomných vzťahov
- vyhľadávanie obchodných partnerov v SR a zahraničí
- príprava zmlúv s obchodnými partnermi a ich realizácia
- príprava cenových ponúk
- komunikácia s partnermi a starostlivosť o rozvoj vzájomných vzťahov
- osobné stretnutia so zákazníkmi a obchodnými partnermi
- príprava a realizácia prezentácií divízie špeciálnych systémov
- príprava a účasť na výstavách, konferenciách a ukážkach
- monitorovanie vývoja špeciálnych technológií na trhu, analýza trhu a monitorovanie konkurencie
- prezentovanie riešení divízie špeciálnych systémov a smerovania rozvoja obranných riešení v médiách
- príprava reportov a komunikácia s nadriadenými
- aktívna komunikácia s divíziami v rámci spoločnosti a úzka súčinnosť s divíziou sales
- možnosť pracovať aj v Trenčíne
- prístup k novým technológiám popredných nadnárodných IT spoločností
- možnosť sebarealizácie
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania
- profesijný a osobnostný rast
Požiadavky na zamestnanca
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
- v oblasti IT, telekomunikácií, ekonomiky

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti:
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý
- Microsoft PowerPoint - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 3 roky
- min. 3 ročná prax na obchodníckej pozícii v oblasti IT/telekomunikácií
- kreatívne myslenie
- schopnosť hľadať riešenia
- príjemné profesionálne vystupovanie
- veľmi dobré komunikačné, organizačné, analytické a obchodnícke zručnosti
- samostatnosť
- výborné prezentačné zručnosti
- pozitívne myslenie
- znalosť hardvérových a softvérových produktov nadnárodných dodávateľov
- skúsenosti s obchodnými aktivitami v zahraničí výhodou
* Základná mzda od 2 000 EUR/mesiac v závislosti od Vašich skúseností + zaujímavá variabilná zložka

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.
Program ročnej platenej stáže – HW junior dizajnér (elektronika, elektrotechnika)
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Agile trainee
IT konzultant – DevOps, kontinuálna integrácia a nasadzovanie
Bratislava
Fullstack javascript developer
Bratislava
Frontend developer
Bratislava
OBSADENÉ: Špecialista pre verejné obstarávanie
Technologický konzultant-radarové technológie
Bratislava
Technologický konzultant-špeciálne SW aplikácie
Backend developer
Bratislava
HW dizajnér
Bratislava
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor
Bratislava
IT senior analytik