Aliter Technologies

Finančný manažér

Aliter Technologies
Plat
*od 2000 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- činnosti v oblasti controlingu týkajúce sa finančných plánov, reálnych nákladov a optimalizácie ich využitia, dohľad nad jednotlivými rozpočtami
- tvorba, poskytovanie a interpretácia štandardných reportov a finančných analýz vedeniu spoločnosti
- spolupráca pri finančnom a daňovom účtovníctve s účtovnou kanceláriou
- zodpovednosť za dodržanie daňovej, účtovnej, odvodovej a finančnej disciplíny tak vo
vnútri spoločnosti, ako aj voči externým subjektom
- kontrola validity a konzistencie ekonomických dát v systémoch
- interná administratíva a kontrola
- sledovanie legislatívnych zmien a zapracovávanie požiadaviek do interných smerníc a procesov spoločnosti
- zaujímavá a rôznorodá práca
- flexibilný pracovný čas (aj formou home office)
- atraktívna variabilná zložka
- Multisport karta
- možnosť sebarealizácie
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie:
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe:
- 5 rokov

Ostatné znalosti:
- Microsoft Excel - Pokročilý
- Microsoft Office - Pokročilý
- analytické schopnosti a logické myslenie
- samostatnosť v riešení úloh a problémov
- presnosť, precíznosť, dôslednosť, pozornosť, zmysel pre detail
- všeobecný prehľad v účtovníctve a príslušnej legislatíve
- schopnosť orientovať sa v rôznych IT systémoch a aplikáciách
Od 2 000 EUR/mesiac v závislosti od individuálnych skúseností + zaujímavá variabilná zložka.

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.
HR Generalista/Recruiter
Program ročnej platenej stáže Aliter Inkubátor – IT Business analytik trainee
Bratislava
IT konzultant – LINUX/OPENSHIFT
Bratislava
PHP developer
IT konzultant – DevOps špecialista na kontajnerizáciu/kubernetes
Bratislava
IT Security Analytik
Bratislava
Solution Architect
Bratislava
Backend developer
Bratislava
Solution Architect-radarové technológie
Bratislava