Aliter Technologies

Frontend developer

Termín nástupu:
ASAP
Aliter Technologies
Plat
* od 2500 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- dlhodobá spolupráca na rozvoji front-end častí aplikácií - hlavne v ReactJS
- vývoj responzívneho používateľského rozhrania naprieč rôznymi webovými prehliadačmi a zariadeniami
- tvorba kódu na základe dodaných UI dizajnov a analýz
- analýza kódu/softvéru a odstraňovanie funkčných nedostatkov softvéru
- tvorba unit testov
- implementácia riešenia tak, aby spĺňalo požiadavky v oblasti škálovateľnosti, dostupnosti, výkonu a bezpečnosti
- spolupráca s BE developermi, analytikmi, testermi v agilnom tíme
- práca so zaujímavými, modernými, "industry proven" technológiami, architektúrou a procesmi
- flexibilná pracovná doba
- prístup k novým technológiám
- možnosť sebarealizácie
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- práca v dynamickom tíme
Požiadavky na zamestnanca
Must-have:
- pokročilá znalosť JavaScriptu
- pokročilá znalosť HTML5
- pokročilá znalosť CSS (responzivita samozrejmosť)
- pokročilá znalosť ReactJS
- chcieť napredovať a učiť sa

Výhodou sú skúsenosti s:
- technológiami REST/SOAP, JSON/XML
- GraphQl
- NodeJs
- niektorým z repository systémov (Git/SVN,...)
- používaním project track-ovacích nástrojov (napr. JIRA, Confluence,...)
- typescriptom
- Back-Endom
- databázami
- CI/CD (Continuous Integration / Continuous Delivery)
- agilným spôsobom SW vývoja
- PHP

- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 3 roky min.
* Základná mzda od 2500 €/mes. v závislosti od Vašich skúseností + zaujímavá variabilná zložka

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.
Program ročnej platenej stáže – HW junior dizajnér (elektronika, elektrotechnika)
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Agile trainee
IT konzultant – DevOps, kontinuálna integrácia a nasadzovanie
Bratislava
Fullstack javascript developer
Bratislava
OBSADENÉ: Špecialista pre verejné obstarávanie
Bratislava
Business development manager
Bratislava/Trenčín
Technologický konzultant-radarové technológie
Bratislava
Technologický konzultant-špeciálne SW aplikácie
Backend developer
Bratislava
HW dizajnér
Bratislava
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor
Bratislava
IT senior analytik