IT konzultant – DevOps, kontinuálna integrácia a nasadzovanie

Aliter Technologies
Plat
* od 1800 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- spoluvytváranie a príprava automatizovaného nasadzovania nových verzií aplikácií
- nasadzovanie a príprava prostredí (dev, test, int, prod)
- aplikovanie konfiguračných zmien na informačných systémoch
- príprava deploy procesov a automatizácia nasadzovania pomocou skriptov
- komunikácia so zákazníkmi, developermi a testermi pri analyzovaní požiadaviek na podporu
- práca v tíme na IT riešeniach (analýza a diagnostika, zabezpečenie opravy a zmeny konfigurácii, aktualizácie, a pod.)
- prístup k novým technológiám nadnárodných IT dodávateľov
- možnosť sebarealizácie
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- zaujímavé finančné ohodnotenie (fixná a variabilná zložka)
- stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
- Microsoft Office - Pokročilý
- Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa:
- Áno
Odborné znalosti:
- infraštruktúra, Servery, virtualizácia, zálohovanie, manažment, skriptovanie, networking
- skúsenosti s nasadzovaním a správou aplikácií na serveroch Windows, Linux
- skúsenosti so skriptovaním: Bash, Python
- výhodou znalosti s tomcat, java, nginx, apache, php, mysql, yii, drupal, db2, spring, Elastic Stack, docker, kubernetes, ansible, Jenkins, TeamCity, nexus
- výhodou znalosti s Cloud: Amazon AWS, MS Azure
- certifikáty technológií z oblasti IT vítané

Osobnostné znalosti:
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť , dôslednosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- výborné analytické, komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamickým požiadavkám
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
* Základná mzda od 1 800 EUR/mesiac v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavá variabilná zložka.

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.
IT konzultant – Systémový administrátor
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Sales support trainee
Bratislava
IT tester
Bratislava
Senior Business analytik
Bratislava
Solution Architect
Bratislava
Operátor Helpdesk
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Project management trainee
Bratislava
IT Account manager
Bratislava
Sales support specialist
Bratislava
Product manager pre cloudové služby
Marketingový špecialista junior a.k.a. marketing GURU v zácviku
Bratislava
Special Systems Sales Manager
Bratislava
Technologický konzultant-radarové technológie
Bratislava
Technologický konzultant-špeciálne SW aplikácie
Bratislava/Trenčín
HW dizajnér
Bratislava
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor
Bratislava
Cyber Security Strategist- Acting as CISO