Aliter Technologies

IT senior analytik

Aliter Technologies
Plat
od 2000 €/mes.
Pracovná ponuka je vhodná pre analytikov, ktorí sa chcú podieľať na realizácii softvérových riešení v poprednej slovenskej technologickej spoločnosti. V širokom spektre projektov, na ktorých sa môžete podieľať sú projekty zamerané na vývoj softvéru na mieru ako aj vývoj vlastných produktov, pri ktorých sa okrem vývoja softvéru realizuje aj vývoj vlastných hardvérových zariadení. Od uchádzača očakávame, že dokáže spracovať požiadavku na produkt v UML s dôrazom na detail. Vašimi úlohami bude najmä analýza požiadaviek, vypracovanie odhadov pracnosti, komunikácia so zákazníkom, vypracovanie analytickej dokumentácie, tvorba zadania pre programátorov a tiež komunikácia s testermi pri tvorbe testovacích postupov.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- analýza požiadaviek a tvorba UML diagramov
- spolupráca so systémovým architektom pri tvorbe návrhu riešenia
- dohľad nad realizáciou a rozsahom dodávaného riešenia
- návrh a príprava zadania pre vývoj SW
- tvorba projektovej dokumentácie
- podpora pri tvorbe testovacích postupov
- podpora pri tvorbe používateľskej dokumentácie
- podpora počas akceptačných testov a školení zákazníka
- prístup k novým technológiám
- možnosť sebarealizácie
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
Požiadavky na zamestnanca
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:
- IT

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - pokročilý (B2)

Počet rokov praxe:
- 4
- skúsenosti s prácou analytika min. 4 roky
- skúsenosti s orchestračnými platformami výhodou
- znalosť UML a práce v Enterprise Architect (alebo podobnom nástroji)
- analytické, komunikačné a organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť a dôslednosť
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
* Základná mzda od 2000 €/mes. v závislosti od Vašich skúseností + zaujímavá variabilná zložka

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.
Program ročnej platenej stáže – HW junior dizajnér (elektronika, elektrotechnika)
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Agile trainee
IT konzultant – DevOps, kontinuálna integrácia a nasadzovanie
Bratislava
Fullstack javascript developer
Bratislava
Frontend developer
Bratislava
OBSADENÉ: Špecialista pre verejné obstarávanie
Bratislava
Business development manager
Bratislava/Trenčín
Technologický konzultant-radarové technológie
Bratislava
Technologický konzultant-špeciálne SW aplikácie
Backend developer
Bratislava
HW dizajnér
Bratislava