Aliter Technologies

OBSADENÉ: Špecialista pre verejné obstarávanie

Aliter Technologies
Plat
* od 1000 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- aktívne vyhľadávanie a analýza obchodných príležitostí, príprava podkladov do obchodných tendrov a tendrov verejného obstarávania na Slovensku a v zahraničí
- denný monitoring Vestníka vedeného Úradom pre verejné obstarávanie a Elektronického kontraktačného systému
- príprava podkladov do súťaží pre nadnárodné organizácie a NATO agentúry
- administratívna podpora a koordinácia procesu predkladania ponúk – kompletizácia dokladovej časti
- príprava bankových záruk, referenčných listov a ostatných potrebných podkladov
- podpora obchodného tímu a tímu projektových manažérov
- práca s interným CRM systémom
- kooperácia s obchodným tímom
- spracovanie obchodnej korešpondencie
- vyhľadávanie a príprava podkladových informácií nadriadeným
- sledovanie ekonomických ukazovateľov a reporting

Ak máš dobrú orientáciu v obchodných zmluvách, právne zmýšľanie, skúsenosti s realizáciou verejných obstarávaní na strane dodávateľa a orientuješ sa v príslušnej legislatíve, daj nám o sebe vedieť.
- prístup k novým technológiám nadnárodných IT dodávateľov
- možnosť sebarealizácie
- možnosť kariérneho rastu
- práca v dynamickom tíme vo flexibilnej spoločnosti
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- zaujímavé finančné ohodnotenie (fixná a variabilná zložka)
- stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Word - pokročilý
- Microsoft PowerPoint - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý
- Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz:
- typu B

Počet rokov praxe:
- 2 roky
- znalosť zákona o verejnom obstarávaní je výhodou
- aktívna znalosť AJ
- výborná zručnosť v práci s Excelom
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť , dôslednosť
- schopnosť pracovať pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- výborné analytické, komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamickým požiadavkám
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
Základná mzda od 1000€/mes. v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavé koncoročné odmeny.

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.
Program ročnej platenej stáže – HW junior dizajnér (elektronika, elektrotechnika)
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor – Agile trainee
IT konzultant – DevOps, kontinuálna integrácia a nasadzovanie
Bratislava
Fullstack javascript developer
Bratislava
Frontend developer
Bratislava
Business development manager
Bratislava/Trenčín
Technologický konzultant-radarové technológie
Bratislava
Technologický konzultant-špeciálne SW aplikácie
Backend developer
Bratislava
HW dizajnér
Bratislava
Program ročnej platenej stáže Aliter inkubátor
Bratislava
IT senior analytik