Aliter Technologies

Architekt (dátové centrá, cloud technológie)

Aliter Technologies
Druh pracovného pomeru
Aliter Technologies
Termín nástupu
Aliter Technologies
Plat
*od 3500 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- zodpovednosť za technické riešenia a vedenie tímu špecialistov na projektoch v oblasti dátových centier a cloud technológií.
- technická analýza požiadaviek, výber, prispôsobenie a implementácia vhodných technických riešení v súlade s požiadavkami klienta.
- hodnotenie použiteľnosti nových technológií v projektoch a zdieľanie schopností so zvyškom tímu pre zabezpečenie architektonických princípov, dizajnov, technológií, metód a postupov.
- zameranie sa na úzku spoluprácu s aplikačnými architektami, na návrh riešení a komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi.
- získavanie informácií o technických riešeniach a spolupráca s divíziou obchodu v rámci prípravy podkladov a revízie obchodných požiadaviek.
- poskytovanie poradenstva vo fáze projektového plánovania a projektového dizajnu.
- zabezpečenie dodávky a dodržiavanie harmonogramu projektov s plánom spoločnosti a zákazníka.
- tvorba dizajnovej, projektovej, technickej dokumentácie a prezentácií.
- účasť a prezentácia na národných a medzinárodných konferenciách.
- flexibilná pracovná doba
- Home Office
- príspevok pri uzavretí manželstva
- Referral príspevok
- finančný bonus po odpracovaní 10 rokov
- Multisport karta
- teambuildingy (celofiremné, divízne, vianočná večera)
- podpora športových aktivít (korčuľovanie, bowling, ...)
- No dresscode
- Mobil a notebook aj na osobné použitie
- Vianočný darček, mikulášsky darček
- zľavy u tretích strán
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- čerstvé ovocie, čaj, káva
- moderné priestory
Požiadavky na zamestnanca
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
- IT

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe:
- 5 rokov
- orientácia v oblasti technológií dátových centier a cloud architektúry – servery, virtualizácia, diskové polia, siete, zálohovanie a nástroje pre manažment a automatizáciu.
- skúsenosti s navrhovaním high level design konceptov a znalosť Archimate a TOGAF štandardov.
- skúsenosti s nasadzovaním a migráciami IS v dátových centrách, verejných a privátnych cloud-och.
- výhodou sú skúsenosti s návrhom a implementáciou riešení založených na báze technológií OpenStack, OpenShift, Kubernetes a s cloudovými prostrediami MS Azure alebo AWS.
- vítané certifikáty v oblasti IT architektúry a výrobcov technológií z oblasti dátových centier, cloud, Linux, backup, storage a iné.

Osobnostné predpoklady:
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť , dôslednosť, orientácia na výsledok
- schopnosť pracovať pod tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
- analytické myslenie, vedieť určiť priority, komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamicky meniacim sa požiadavkám od zákazníkov
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
- veľmi dobré komunikačné a vyjadrovacie schopnosti, budete v častom kontakte s implementačným tímom a so zákazníkom.
* Základná mzda 3500 EUR/mesiac v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavá variabilná zložka
V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis e-mailom na hr@aliter.com. Vyhradzujme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. So zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Súčasťou vstupných pohovorov sú testy.

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.