IT konzultant – systémový administrátor pre Microsoft produkty

Aliter Technologies
Druh pracovného pomeru
Aliter Technologies
Termín nástupu
Aliter Technologies
Plat
*od 2500 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- príprava a pripomienkovanie infraštruktúrnych projektov zameraných na integráciu IT technológií a komunikačných systémov
- zameranie na komunikáciu so zákazníkmi pri analyzovaní požiadaviek na podporu
- implementácia infraštruktúrnych systémov
- prevádzka nasadených IT riešení (analýza a diagnostika, zabezpečenie opravy a zmeny konfigurácii, výmeny hardvéru, aktualizácie, a pod.)
- tvorba projektovej a technickej dokumentácie a prezentácií
- implementácia a správa firemných aplikačných systémov
- flexibilná pracovná doba
- Home Office
- príspevok pri uzavretí manželstva
- Referral príspevok
- finančný bonus po odpracovaní 10 rokov
- Multisport karta
- teambuildingy (celofiremné, divízne, vianočná večera)
- podpora športových aktivít (korčuľovanie, bowling, ...)
- No dresscode
- Mobil a notebook aj na osobné použitie
- Vianočný darček, mikulášsky darček
- zľavy u tretích strán
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- čerstvé ovocie, čaj, káva
- moderné priestory
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
- Microsoft Office - Pokročilý
- Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz:
- typ B

Počet rokov praxe:
- 4 roky
- skúsenosti s nasadením a správou MS služieb na Windows platforme: MSSQL, Sharepoint, FileServer, AD, PKI, WSUS, Exchange, NPS, DHCP, PrintServer, powershell scripting
- znalosti implementácie, údržby, optimalizácie hypervízorov, najmä VMWare technológií
- skúsenosti s nasadzovaním a správou aplikácií na serveroch (Windows, VMware)
- znalosti implementácie a správy MS clustrových služieb
- znalosť server/storage/backup HW nasadenia a údržby
- znalosť zálohovacích systémov, nasadenie, správa, údržba
- základy MS Azure, služby, management zdrojov, oprávnení, licencovania – fundamentals
- základy práce s Intune, Entra ID, M365
- základná znalosť networking, TCP/IP stack, bezpečnosť
- skúsenosti s upgradom a migráciou MS (on-prem, prípadne cloud) technológií výhodou.
- skúsenosti s nasadením a správou MS SQL business continuity & DB recovery výhodou.
- skúsenosti s nasadením a správou VMware Cloud Foundation výhodou
- znalosť monitoring systémov výhodou
- certifikáty technológií z príslušných IT oblastí vítané

Osobnostné predpoklady:
- aktívny prístup k riešeniu problémov, zodpovednosť, dôslednosť, doťahovať veci do konca, efektívnosť
- schopnosť pracovať samostatne, pod časovým tlakom, flexibilita, inovatívny a proaktívny prístup
- schopnosť kontinuálneho učenia sa a napredovania vo všetkých zverených oblastiach
- výborné analytické, komunikačné a prezentačné schopnosti, samostatnosť
- schopnosť hľadať riešenia a rýchle prispôsobenie dynamickým požiadavkám
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
* 2500 EUR/mesiac uvedená mzda predstavuje minimálnu úroveň, finálna výška mzdy bude doladená v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavá variabilná zložka

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.