Aliter Technologies

IT tester (junior)

Aliter Technologies
Druh pracovného pomeru
Aliter Technologies
Termín nástupu
Aliter Technologies
Plat
*od 1500 €/mes.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pracovná ponuka je určená pre ľudí, ktorí by sa chceli podieľať na tvorbe riešení pre našich zákazníkov. Vašimi úlohami bude tvorba testovacích postupov a realizácia manuálneho testovania a tiež vyhodnocovanie výsledkov automatizovaných testov. Budete sa podieľať na príprave testovacích prostredí ako aj na tvorbe automatizovaných testov a testovacích plánov. Svoje schopnosti budete môcť rozvíjať v spolupráci s členmi našho tímu zloženého predovšetkým z analytikov, programátorov a testerov. Sme pripravení Vám poskytnúť potrebnú podporu pre získanie ISTQB certifikátov.

- tvorba testovacích postupov pre SW riešenia
- vytváranie automatizovaných testov
- dokumentovanie a vyhodnotenie realizácie testov
- nahlasovanie a evidencia defektov
- komunikácia s vývojovým a analytickým tímom
- tvorba testovacích plánov
- príprava testovacieho prostredia
- aktívna podpora pre zabezpečenie kvality riešenia
- podpora počas akceptačných testov zákazníka
- tvorba projektovej dokumentácie
- flexibilná pracovná doba
- možnosť sebarealizácie
- možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
- prístup k novým technológiám popredných nadnárodných IT spoločností
- práca v dynamickom tíme
Požiadavky na zamestnanca
- stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe:
- 1 rok

- skúsenosti s prácou testera aspoň 1 rok
- skúsenosť s testovaním webových aplikácií
- skúsenosti s automatizáciou testov výhodou
- znalosť Python, Groovy výhodou
- aktívny prístup k riešeniu problémov, efektívnosť a dôslednosť
- analytické a komunikačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč)
- schopnosť učenia sa a napredovania v nových oblastiach
* Základná mzda 1 500 EUR/mesiac v závislosti od individuálnych schopností a skúseností kandidáta + zaujímavá variabilná zložka
V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis e-mailom na hr@aliter.com. Vyhradzujme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. So zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Súčasťou vstupných pohovorov sú testy.

POZÍCIE

Otvorené pozície

Hľadáme tie najlepšie zdroje na trhu. Ak ste kreatívny, flexibilný, rýchlo sa učíte a ste ochotný urobiť o krok viac ako ostatní, kontaktujte nás, aj keď neinzerujeme žiadnu pozíciu.